Hababam Sınıfı Yaz Oyunları izle

SUPER ViP SUPER FHD FRAGMAN
8.6 /10 11
Hababam Sınıfı Yaz Oyunları izle

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları izle, ⚡ 2021 Netflix Yerli komedi filmi sansürsüz jet hızında google drive seçeneğiyle Full HD film izle. Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Kıbrısta 2021 yapımı Türk komedi filmidir. Filmde liselerarası yaz oyunlarına katılan 4 kişinin yaşadığı komik maceralar anlatılıyor. Hababam Sınıfı Yaz Oyunları izle 2021 Netflix filmi youtube fragmanı, imdb puanı ve ekşi yorumlarını; sinemalar beyazperde yorumlarıyla filmmakinesi jet filmmodu veya hdfilmcehennemi kalitesiyle 720p Türkçe Altyazılı olarak Türkçe Dublaj 1080p Full HD google drive kalitede indirmeden, online olarak donmadan kesintisiz ücretsiz hem de bedava izle.

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Film Konusu

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Full izle Samimiyetin, eğlencenin ve arkadaşlıkların en güzel yaşandığı dönem lise dönemidir. Filmde de bu döneme ait komik anlar seyirciye aktarılıyor. Kıbrıs’ta geleneksel olarak her yıl gerçekleşen liselerarası yaz oyunları bu yıl da gerçekleşecektir. Bu yıl Özel Çamlıca Lisesi de yarışmalara katılmaya hak kazanmıştır. Yaz oyunları katılacakları haberini alan okul müdürü Pinti Lütfullah çok heyecanlanır. Yarışmalarda okulun en iyi şekilde temsil edilmesi ve başarılar elde edilmesi için okulun fen bölümünden 4 parlak öğrenciyi seçer.

Ancak tam bu noktada devreye Hababam Sınıfı girer ve bu 4 parlak öğrenci yerine birbirinden ilginç 4 insanı Kıbrıs’a yarışmalara gönderir. Bu kişiler Yakışıklı, Format, Racon ve Dede’dir. Kıbrıs’a liselerarası yaz oyunlarına giden bu 4 kişinin amacı elbette ki yarışmaları kazanmak değildir. Onların tek amacı eğlenmek ve tatil yapmaktır. Kıbrıs’ta macera ve komedi dolu anlar yaşayan dörtlü, birbirlerine sıkı sıkıya bağlı olmanın ne kadar değerli olduğunu da yaşayarak öğrenirler.

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Oyuncuları

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları film izle yönetmeni Doğa Can Anafarta’dır. Senaryo yazarı ise Giray Altınok’tur. Filmin oyuncuları Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Yusuf Çim, Hakan Meriçliler ve Fırat Albayram gibi isimlerden oluşuyor.

 • Türler 2021 Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

 • Yönetmen: Doga Can Anafarta

 • Oyuncular: Altan Erkekli, Toygan Avanoglu, Yusuf Çim, Firat Albayram, Hakan Meriçliler, Giray Altinok, Deniz Akkaya, Öykü Celik, Mert Denizmen, Reyhan Ulu, Dogan Akdogan, Baran Bayraktar, Mehmet Ali Erbil, Faik Bas, Atakan Can

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  3.3
 • Film Süresi
  108 dakika
 • Film Dili
  Yerli Film
1 Yorum
izleyici
3 Eylül 2021

Hababam, güm güm güm! 🙂