Hababam Sınıfı Yeniden izle (2019)

8.4 /10 11
Hababam Sınıfı Yeniden izle (2019)

Hababam Sınıfı Yeniden filmi İzle

Hababam Sınıfı Yeniden filmi izle Hikayemiz yeniden Hababam’ın zıpır öğrencilerinin başından geçen tuhaf ancak bir o kadar da komik olayları işleyecektir. Teknolojinin ve çağın gelişmesi, öğrencilerinde bundan son derece istifade etmelerine neden olacaktır. Sahip oldukları olanaklarla birlikte öğretmenlerini daha fazla zorlayabilmekte ve kimi zaman da çaresiz durumda bırakabilmektelerdir. Özel Çamlıca Lisesi, eğitimine kaldığı yerden devam edecek ve yeni mevcut öğrencileri de üstatlarının izinden giderek haylazlık yapmaktan vazgeçmeyeceklerdir.
Hababam Sınıfı Yeniden filmi İzle

Hababam Sınıfı Yeniden Türkçe Dublaj izle

Hababam Sınıfı Yeniden filmi full hd Normal şartlarda Özel Çamlıca Lisesi, erkek öğrencilere eğitim veren yatılı bir kurumdur. Fakat ilerleyen süreçte yaşanan değişiklikler, okulun kısa zaman sonra karma eğitime geçmesinin önünü açmıştır. Bu durum en çok da erkek öğrencilerin işine gelecektir. Çünkü tamamen erkekler arasında okumaktan, bir hayli sıkılmışlardır. Mevcut durumlarını, her biri en iyi şekilde fırsata çevirmeye niyetlidir. İlk başlarda bayağı heyecan yaşasalar da sonrasında kolayca adaptasyon sağlayabileceklerdir.
Hababam Sınıfı Yeniden filmi Full Hd İzle

Hababam Sınıfı Yeniden Filmi Full HD izle

Hababam Sınıfı Yeniden filmi tek parça izle Kızların okula giriş yapmalarıyla, erkeklerin hesaplarında ters giden durumlar ortaya çıkacaktır. Çünkü hayallerini kurdukları durum kesinlikle karşılaştıkları değildir. Kızlar, daha ilk günden yeni geldikleri okullarında kontrolü kendi ellerinde tutmaya çalışacaklar ve patronun kendileri olduğunu iddia edeceklerdir. Bu durum Hababam’ın olaya el atmasına neden olacaktır çünkü okulun en kıdemli öğrencileri onlarken, başkalarının gücü elinde tutmalarına izin vermeyeceklerdir. İki grup, birbirleriyle kıran kırana mücadele edecek ve farklı olaylara maruz kalacaktır.
Hababam Sınıfı Yeniden filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
49 Yorum
Ömer
6 Haziran 2021

Bir Ertem Eğilmez Hababam’ı etmez

mrt
10 Kasım 2019

iyi film

Hamza
22 Haziran 2019

Güzel çok sevdim

Orhan
22 Haziran 2019

Slm
Bro

Orhan
22 Haziran 2019

Slm

Rümeysa
22 Haziran 2019

İyi

Ecrin
22 Haziran 2019

Çok güzel bir film yaa

sibel
21 Haziran 2019

Slm

Dilan
17 Haziran 2019

Cok guzel olmus