Hababam Sınıfı Yeniden izle (2019)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Hababam Sınıfı Yeniden izle (2019)

Hababam Sınıfı Yeniden filmi İzle

Hababam Sınıfı Yeniden filmi izle Hikayemiz yeniden Hababam’ın zıpır öğrencilerinin başından geçen tuhaf ancak bir o kadar da komik olayları işleyecektir. Teknolojinin ve çağın gelişmesi, öğrencilerinde bundan son derece istifade etmelerine neden olacaktır. Sahip oldukları olanaklarla birlikte öğretmenlerini daha fazla zorlayabilmekte ve kimi zaman da çaresiz durumda bırakabilmektelerdir. Özel Çamlıca Lisesi, eğitimine kaldığı yerden devam edecek ve yeni mevcut öğrencileri de üstatlarının izinden giderek haylazlık yapmaktan vazgeçmeyeceklerdir.
Hababam Sınıfı Yeniden filmi İzle

Hababam Sınıfı Yeniden filmi full Hd İzle

Hababam Sınıfı Yeniden filmi full hd Normal şartlarda Özel Çamlıca Lisesi, erkek öğrencilere eğitim veren yatılı bir kurumdur. Fakat ilerleyen süreçte yaşanan değişiklikler, okulun kısa zaman sonra karma eğitime geçmesinin önünü açmıştır. Bu durum en çok da erkek öğrencilerin işine gelecektir. Çünkü tamamen erkekler arasında okumaktan, bir hayli sıkılmışlardır. Mevcut durumlarını, her biri en iyi şekilde fırsata çevirmeye niyetlidir. İlk başlarda bayağı heyecan yaşasalar da sonrasında kolayca adaptasyon sağlayabileceklerdir.
Hababam Sınıfı Yeniden filmi Full Hd İzle

Hababam Sınıfı Yeniden filmi Tek Parça izle

Hababam Sınıfı Yeniden filmi tek parça izle Kızların okula giriş yapmalarıyla, erkeklerin hesaplarında ters giden durumlar ortaya çıkacaktır. Çünkü hayallerini kurdukları durum kesinlikle karşılaştıkları değildir. Kızlar, daha ilk günden yeni geldikleri okullarında kontrolü kendi ellerinde tutmaya çalışacaklar ve patronun kendileri olduğunu iddia edeceklerdir. Bu durum Hababam’ın olaya el atmasına neden olacaktır çünkü okulun en kıdemli öğrencileri onlarken, başkalarının gücü elinde tutmalarına izin vermeyeceklerdir. İki grup, birbirleriyle kıran kırana mücadele edecek ve farklı olaylara maruz kalacaktır.
Hababam Sınıfı Yeniden filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Komedi, 2019 Film izle, Yerli Filmler

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Doğa Can Anafarta

Oyuncular: Altan Erkekli, Sadi Celil Cengiz, Yusuf Çim, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Hababam Sınıfı Yeniden izle (2019)” filminde 48 Yorum bulunuyor.
 1. mrt

  iyi film

 2. Hamza

  Güzel çok sevdim

 3. Orhan

  Slm
  Bro

 4. Orhan

  Slm

 5. Rümeysa

  İyi

 6. Ecrin

  Çok güzel bir film yaa

 7. sibel

  Slm

 8. Dilan

  Cok guzel olmus