Happy Endings Sleepover izle

10 /10 1
Happy Endings Sleepover izle

Happy Endings Sleepover izle hikâye kahramanı Johnnie, Danimarka’ya taşınmak zorunda kalan 20 yaşında bir gençtir. Kendisi Amerikan asıllı olan karakter, okul münasebetiyle bu yolculuğu gerçekleştirecektir. Sıradan bir gecede Sander isimli bir karakterle tanışacaktır. Tanışıklık sonucunda kafa dengi olduklarını fark edip, yakın arkadaş olacaktırlar. Johnnie’ye ait büyük bir sır tutulmaktadır. Kendisinin gelişmekte olan cinsel kimliği ile bağı bulunmamaktadır. Bütün bunlara rağmen, arkadaşlıkları büyük bir süreçten geçmeye başlamıştır. Bu süreç, bazı gizlilik ihlalleriyle daha keskin bir viraja girecektir.

Happy Endings Sleepover 2019 Film Konusu

Happy Endings Sleepover Türkçe dublaj izle Johnnie tarafından arkadaşı Sander’i bir işe davet etmesi, ilişkilerini değiştirecektir. Sander açısından Johnnie’nin gerek kariyeri gerekse de ölüm misyonu konusundaki durumları daha net bir şekilde öğrenilecektir. Johnnie, arkadaşlarını ona yakın tutmaya çalışacaktır. Fakat göreve davet etmesi başlı başına bir hatadır. Johnnie gerçekte Sander’a karşı derin duygular beslemektedir. Lakin bunu söyleyip, söylememek arasında derin ikilemler yaşamaktadır. Bu konuda pek bir çaresi bulunmayacaktır.

Happy Endings Sleepover filmi Full Hd İzle

Happy Endings Sleepover 2019 Film Oyuncuları

Happy Endings Sleepover Türkçe Altyazılı izle Hikâye casusluk fonunda, sevginin gizli kalamayacağı yönünde bir öğretiyi işleyecektir. Cinsel kimliği birbirlerinden farklı gençler, kendi aralarında farklı durumlara da tanık olacaktırlar. Avrupa’ya yönelik yürütülen casusluk faaliyetlerinde, casusların cinsel kimlik arayışlarını somut noktalara ulaştırma çabalarını yansıtacaktır. Diğer taraftan da aslında hiçbir şeyin görüldüğü gibi olmadığını vurgulayacaktır. Johnnie ile Sander, birbirlerinden fazlasıyla etkilenecektirler.

 • Yapım Yılı
  2019
 • IMDb Puanı
  5
 • Film Süresi
  100 dakika
 • Film Dili
  Girilmedi
0 Yorum