Hareket Sekiz Full HD izle (2019)

23
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Hareket Sekiz Full HD izle (2019)

Hareket Sekiz filmi İzle

Hareket Sekiz filmi izle Hikayemizde Rus asıllı bir mafya liderinin peşinden, canları pahasına mücadele etmek için koşan üç polis memurunun macerası konu edilmektedir. Karakterler, bu zamana kadar tesadüf eseri başarılara şahit olmuşturlar. Her seferinde şanslarının yaver gitmesiyle, teşkilatın en gözde polis memurları sıfatıyla yer bulmuşturlar. Karakterlerimiz Kazım, Reşat ve Bünyamin’in, mesleklerinin yanında sıkı bir dostlukları da bulunmaktadır. Yeni çıkacakları görevde, yeteneklerini test ettikleri kadar dostluklarını da tescillemiş olacaktırlar.
Hareket Sekiz filmi İzle

Hareket Sekiz filmi full Hd İzle

Hareket Sekiz filmi full hd Karakterlerimizin yeni görevleri, bu zamana kadar şanslı oldukları görevlerden daha tehlikelidir. En azından üstesinden gelebilmeleri için daha büyük bir şansa sahip olmaları gerekecektir. Son zamanlarda faaliyetlerini iyice arttıran Zolka isimli suçlu, diğer taraftan köklü yapılanmış bir mafyanın liderliğini yapmaktadır. Türkiye’de bol miktarda bulunan bor madenini, üst düzey özelliklere sahip bir silahta kullanmak üzere kaçırmaya çalışacaktır.
Hareket Sekiz filmi Full Hd İzle

Hareket Sekiz filmi Tek Parça izle

Hareket Sekiz filmi tek parça izle Bir taraftan Zolka’yı yakalamaya çalışacak olan üç polis memuru, diğer taraftan da Rus mafyasının yapılanmasını deşifre etmeye çalışacaklar. Kendileri şanslı olmalarıyla bilinseler de Zolka’nın daha üst seviyede şansı bulunmaktadır. Başlarına gelecek olaylardan bir haber olan karakterler, iki elle soruşturmaya asılacaktırlar. Bu zamana kadar içlerinde biriktirmiş oldukları görev aşkını, kanıtlayabilecekleri bir fırsata sahip olmalarını büyük bir avantaj olarak değerlendirecekler. Milli duygularla sürdürecekleri mücadelede, Türkiye’nin en değerli madenlerinden birisini canları pahasına teslim etmeyecektirler.
Hareket Sekiz filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Komedi

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu

Oyuncular: Ali Sunal, Onur Atilla, Devrim Yakut

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Hareket Sekiz Full HD izle (2019)” filminde 74 Yorum bulunuyor.
 1. efe

  hadi bakalim

 2. hilmi

  o biçim

 3. Ssss

  Başla

 4. İsmail

  iyi güzel

 5. İsmail

  iyi

 6. ayten

  olmuyor

 7. aklkad

  allk

 8. can

  mahmut iyi

 9. ismail

  çok komik ti çok eğlendik

 10. ismail

  çok komik ti

 11. ahmet

  ani satekarlar niye aöılmıyo

 12. ahmet

  aç yeter

 13. ahmet

  izlemek istiyom admin

 14. ahmet

  izlek bi da