Hareket Sekiz Full HD izle (2019)

Hareket Sekiz filmi İzle

Hareket Sekiz filmi izle Hikayemizde Rus asıllı bir mafya liderinin peşinden, canları pahasına mücadele etmek için koşan üç polis memurunun macerası konu edilmektedir. Karakterler, bu zamana kadar tesadüf eseri başarılara şahit olmuşturlar. Her seferinde şanslarının yaver gitmesiyle, teşkilatın en gözde polis memurları sıfatıyla yer bulmuşturlar. Karakterlerimiz Kazım, Reşat ve Bünyamin’in, mesleklerinin yanında sıkı bir dostlukları da bulunmaktadır. Yeni çıkacakları görevde, yeteneklerini test ettikleri kadar dostluklarını da tescillemiş olacaktırlar.
Hareket Sekiz filmi İzle

Hareket Sekiz Türkçe Dublaj izle

Hareket Sekiz filmi full hd Karakterlerimizin yeni görevleri, bu zamana kadar şanslı oldukları görevlerden daha tehlikelidir. En azından üstesinden gelebilmeleri için daha büyük bir şansa sahip olmaları gerekecektir. Son zamanlarda faaliyetlerini iyice arttıran Zolka isimli suçlu, diğer taraftan köklü yapılanmış bir mafyanın liderliğini yapmaktadır. Türkiye’de bol miktarda bulunan bor madenini, üst düzey özelliklere sahip bir silahta kullanmak üzere kaçırmaya çalışacaktır.
Hareket Sekiz filmi Full Hd İzle

Hareket Sekiz Filmi Full HD izle

Hareket Sekiz filmi tek parça izle Bir taraftan Zolka’yı yakalamaya çalışacak olan üç polis memuru, diğer taraftan da Rus mafyasının yapılanmasını deşifre etmeye çalışacaklar. Kendileri şanslı olmalarıyla bilinseler de Zolka’nın daha üst seviyede şansı bulunmaktadır. Başlarına gelecek olaylardan bir haber olan karakterler, iki elle soruşturmaya asılacaktırlar. Bu zamana kadar içlerinde biriktirmiş oldukları görev aşkını, kanıtlayabilecekleri bir fırsata sahip olmalarını büyük bir avantaj olarak değerlendirecekler. Milli duygularla sürdürecekleri mücadelede, Türkiye’nin en değerli madenlerinden birisini canları pahasına teslim etmeyecektirler.
Hareket Sekiz filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
74 Yorum
efe
9 Ocak 2021

hadi bakalim

hilmi
26 Nisan 2020

o biçim

Ssss
3 Mart 2020

Başla

İsmail
23 Şubat 2020

iyi güzel

İsmail
23 Şubat 2020

iyi

ayten
12 Şubat 2020

olmuyor

aklkad
1 Şubat 2020

allk

can
28 Ocak 2020

mahmut iyi

ismail
22 Ocak 2020

çok komik ti çok eğlendik

ismail
22 Ocak 2020

çok komik ti

ahmet
17 Ocak 2020

ani satekarlar niye aöılmıyo

ahmet
17 Ocak 2020

aç yeter

ahmet
17 Ocak 2020

izlemek istiyom admin

ahmet
13 Ocak 2020

izlek bi da