Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Harriet Full HD izle (2019)

1
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Harriet Full HD izle (2019)

Harriet filmi İzle

Harriet filmi izle Olayların kahramanı Minty, güney plantasyonda köle konumundadır. Zihninde zaman zaman görüntüler yansımaya başlamıştır. Kendi sahibinin uyguladığı şiddet, kafa travması yaşamasına sebep olmuştur. Aklındaki görüntülerin tanrıdan gelen mesajlar olduğu yönünde bir inanca sahiptir. John Tubman isimli kocası özgür bir adam olarak kendisini iyi haberler getirecektir.
Harriet filmi İzle

Harriet filmi full Hd İzle

Harriet filmi full hd Bu haber Harriet’in annesinin serbest bırakılması konusunda bir avukatın desteğini alacaktır. Çocuklarının da özgür olduğunu belirtecek bir mektuba ulaşılacaktır. Bay Brodess isimli plantasyon sahibine mektubu göstermek için hamle yaptıklarında bekledikleri bir gelişme gözlemleyemeyecektirler. Karakter mektubu parçalayıp, isteklerini de reddedecektir. Minty, Bay Brodess’e beddualarını sıralamaya başlayacak ve bir an önce ölmesini dileyecektir.
Harriet filmi Full Hd İzle

Harriet filmi Tek Parça izle

Harriet filmi tek parça izle Minty ile beraber büyüyen Bay Brodess’in çocuğu, bu bedduaları duyacak ve öfke dolacaktır. Ona hayatının dersini vermek için ailesini ve kocasını yeniden göremeyeceği türden bir yer olan Downriver’a satmak isteyecektir. Harriet Tubman tarafından bu gelişmeyle beraber büyük bir mücadele ortaya çıkacaktır. Karakter, bir an da kölelerin kanaat önderi olarak, kölelik ile savaşmaya yeltenecektir. Bu uğurda karısının intikamını almak da isteyecek ve bunca zamandır kendilerine zulüm eden plantasyon sahiplerine acımasızlığını gösterecektir. Bu mücadelesi bir süre sonra sayıları giderek artan kölelerin de desteğini alacaktır. Yavaş yavaş toplum yapısının değişmesini sağlayacaktır. Bu uğurda kaybedeceği hiçbir şey kalmamıştır.
Harriet filmi Tek Parça izle

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarih Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Kasi Lemmons

Oyuncular: Cynthia Erivo, Jennifer Nettles, Joe Alwyn

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?