Harry Potter 1 Felsefe Taşı izle

SUPER FHD FRAGMAN
5.8 /10 107
Harry Potter 1 Felsefe Taşı izle

Harry Potter 1 izle, Harry Potter 1 Felsefe Taşı izle kötü büyücü Lord Voldemort elinden kurtulan efsanevi büyücü Harry Potter ile izleyicilerin tanıştığı ilk film, J. K. Rowling tarafından yazılan Harry Potter Felsefe Taşı isimli serinin ilk kitabından uyarlandı. Harry Potter 1 filminde kahramanımız acımasız teyzesinin elinden kurtularak Hogwarts sihir okulunda büyücü olmaya giderken, Ron ve Hermione ile dostluk kurarak maceranın kapılarını ardına kadar açıyor.

Felsefe Taşı’nı Lord Voldemort’tan Koruyoruz!
Harry Potter 1 Felsefe Taşı Türkçe Dublaj izle ünü tüm büyücüler arasında yayılan Harry Potter bir yandan kendisine duyulan ilgi sebebi ile çekimser tavırlar sergilerken, bir yandan kendisine düşmanlık edenlerle uğraşıyor. Harry Potter 1 konusu ise sahibine ölümsüzlük ve üstün güçler bahşeden efsanevi Felsefe Taşı çevresinde geçiyor. Yaşından beklenmeyecek bir cesaret ile Harry bir yandan kendisini öldürmeye çalışan hocasının planlarından kurtulurken, bir yandan Voldemort’un planlarını öğrenerek Felsefe Taşı’nın korumaya çalışıyor.

Harry Potter 1 Felsefe Taşı Altyazılı 1080p izle oyuncuları Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint gibi isimleri izleyicilerin karşısına ilk kez çıkartıyor iyi seyirler Harry Potter and the Sorcerer’s Stone izle.

  • Yapım Yılı
    2001
  • IMDb Puanı
    7.6
  • Film Dili
    Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum