Harry Potter 7 Ölüm Yadigarları 1 izle

SUPER FHD ALTYAZILI FRAGMAN
10 /10 3
Harry Potter 7 Ölüm Yadigarları 1 izle

Harry Potter 7 izle, Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1 izle 2010 yapımı olan Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 filmi ABD ve İngiltere yapımı olup Türkiye’de vizyona girdiği tarih ise 17 Kasım 2010. Filmin senaryosu Steve Kloves, J.K. Rowling tarafından yazılmış ve David Yates tarafından yönetmenliği yapılmıştır. Macera ve fantastik aile kategorisinde yer alan filmin orijinal dili İngilizcedir. Wales, Birleşik Krallık çekilen filmin müzikleri ise Alexandre Desplat imzası taşıyor.

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1 Filmi Oyuncuları

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 Türkçe Dublaj izle filminde yer alan başrol oyuncuları; Bill Nighy, Emma Watson, Richard Griffiths, Harry Melling, Daniel Radcliffe, Julie Walters, Bonnie Wright, Rupert Grint, Ian Kelly, Michelle Fairley, Fiona Shaw, Alan Rickman, Carolyn Pickles, Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter.

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1 Filminin Konusu

Harry Potter 7 Türkçe dublaj Full HD 1080p izle Voldemort’un ölümsüzlük sırrı hakkında bilgi verecek olan hortkulukları bulup yok etmek isteyen Harry, Ron ve Hermione yola çıkar. Üç arkadaş, Profesör Dumbledore’un koruması olmadan yalnız olarak yola çıkmıştır ve bu yolda birbirlerine sonuna kadar güvenmeleri gerekmektedir. Fakat karanlık güçler onları birbirlerine düşürmeye çalışmaktan vazgeçmeyecektir. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 Altyazılı 1080p izlede Karanlık Lord, büyücülük dünyası için oldukça büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Savaşın başlamış olduğu sırada Büyü Bakanlığı karanlık güçlerin eline geçmiştir ve düşmanlarına karşı artık daha güçlü hale gelmişlerdir. Fakat Harry Potter, yani en önemli ganimet hala bulunamamıştır.

Harry Potter 7 Türkçe dublaj izle filminde büyük savaş başlamış ve devam ediyordur. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük okulundaki yedinci yılında olması gereken Harry Potter okula dönmez. Çünkü Karanlık Lord ve karanlık büyü iyice güçlenmiştir ve tamamlaması gereken Dumbledore tarafından verilen önemli bir görevi vardır. Harry Potter ve arkadaşları Ron ve Hermione büyük kara güçle savaş yaklaşırken elinden geleni yapmaya çalışacaklardır. Bu filmde Ölüm Yadigarlarının büyük sırlarını ve gizemlerini çözerken aynı zamanda geçmişe ışık tutacak bilgileri de bulacaklar. Superfullhdfilmizle.com iyi seyirler diler Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 1.

  • Yapım Yılı
    2010
  • IMDb Puanı
    7.7
  • Film Dili
    Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum