Harry Potter 4 Ateş Kadehi izle

SUPER FHD ALTYAZILI FRAGMAN
10 /10 1
Harry Potter 4 Ateş Kadehi izle

Harry Potter 4 izle, Harry Potter ve Ateş Kadehi izle 2005 yapımı olan Harry Potter ve Ateş Kadehi filmi ABD ve İngiltere yapımı olup Türkiye’de vizyona girme tarihi olarak 18 Kasım 2005 belirlenmiştir. Filmin senaryosu J.K. Rowling, Steve Kloves tarafından yazılmış ve Mike Newell tarafından yönetilmiştir. Harry Potter 4 Ateş Kadehi Altyazılı izle macera ve fantastik aile kategorisinde yer alan filmin orijinal dili İngilizcedir. Birleşik Krallıkta çekilen filmin müziklerini yapan isim Patrick Doyle.

Harry Potter ve Ateş Kadehi 2005 Film Oyuncuları

Harry Potter 4 Türkçe Dublaj izle serisinin üçüncü filminde yer alan başrol oyuncuları; Eric Sykes, Timothy Spall, David Tennant, Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Mark Williams, James Phelps, Oliver Phelps, Bonnie Wright, Jeff Rawle, Robert Pattinson, Jason Isaacs, Tom Felton, Stanislav Yanevski.

Harry Potter ve Ateş Kadehi 2005 Filminin Konusu

Harry Potter ve Ateş Kadehi Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle tüm dünyada gösterime girdiği anda kasıp kavuran Harry Potter serisi dördüncü filmi yine izleyiciyi büyülüyor. Filmin dördüncü bölümünde Harry Potter da okuldaki dördüncü yılını okumaktadır. Hogwarts Büyücülük ve Cadılık Okulu’ndaki dördüncü yılında Harry Potter akıl almaz bir yüzleşme yaşayacak. Ateş kadehi turnuvalarında amaç yalnızca güçlenmek ve eğlenmekken bir anda kanlı bir oyuna dönüşecek. Turnuvanın ortasında Lord Voldemort ile ilk kez yüzleşecek olan Harry Potter’ı amansız bir sınav bekliyor. Qudditch Dünya Kupası finalinde ise Harry yalnızca izlemekle kalmayacak olayların tam içinde hem kendini hem de arkadaşlarını korumak zorunda kalacaktır. Superfullhdfilmizle sitemiz üzerinden Harry Potter 4 izle.

  • Yapım Yılı
    2005
  • IMDb Puanı
    7.7
  • Film Dili
    Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum