Harry Potter 3 Azkaban Tutsağı izle

SUPER FHD ALTYAZILI FRAGMAN
10 /10 1
Harry Potter 3 Azkaban Tutsağı izle

Harry Potter 3 izle, Harry Potter ve Azkaban Tutsağı izle 2004 yapımı olan Harry Potter and the Prisoner of Azkaban izle film ABD ve İngiltere yapımı olup Türkiye’de vizyona girme tarihi olarak 4 Haziran 2004 belirlenmiştir. Filmin senaryosu J.K. Rowling, Steve Kloves tarafından yazılmış ve Alfonso Cuaron tarafından yönetilmiştir. Macera ve fantastik aile kategorisinde yer alan filmin orijinal dili İngilizcedir. İngiltere ve Birleşik Krallıkta çekilen film yayımlandığı yıldan beri yükselen bir popülerlik göstermiştir.

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı Filmi Oyuncu kadrosu

Harry Potter 3 Türkçe Dublaj izle serisinin üçüncü filminde yer alan başrol oyuncuları; Daniel Radcliffe, Emma Watson, Richard Griffiths, Rupert Grint.

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı Filminin Konusu

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle Marge Hala bir gece havada süzülmeye başlar. Bu da Harry Potter’ın Hogwarts’daki üçüncü yılında nelerin beklediği hakkında biraz fikir sahibi olmasını sağlar. Hızır Otobüs onu Diagon yoluna getirir ve burada Azkaban tutsağı olan Sirius Black’in kendisi için geldiğini öğrenir. Harry Potter hayatı ile ilgili gerçekleri öğrenecek ve geçmişin sırları açığa çıkacak. Kale duvarlarının içinde gizlenen lanete hizmet eden kişi ve ruh emiciler ona daha çok yaklaşacak ve şimdi her zamankinden daha güçlü olması gerekecek. Ünlü patronus büyüsünü öğrenecekler ve bu yıl Hogwarts her zamankinden çok daha hareketli olacak. Peşindeki güçlü ve amansız tutsağın amacı ne? Harry yepyeni sorularla gizemleri tek tek çözmek için hislerine ve aynı zamanda da içindeki güce güvenmek zorunda. Superfullhdfilmizle sunar İyi seyirler Harry Potter 3 izle.

  • Yapım Yılı
    2004
  • IMDb Puanı
    7.9
  • Film Dili
    Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum