Harry Potter 6 Melez Prens izle

SUPER FHD ALTYAZILI FRAGMAN
10 /10 1
Harry Potter 6 Melez Prens izle

Harry Potter 6 izle, Harry Potter ve Melez Prens izle 2009 yapımı olan Harry Potter and the Half-Blood Prince filmi ABD ve İngiltere yapımı olup Türkiye’de vizyona girdiği tarih ise 10 Ağustos 2007. Filmin senaryosu Steve Kloves, J.K. Rowling tarafından yazılmış ve David Yates tarafından yönetmenliği yapılmıştır. Macera ve fantastik aile kategorisinde yer alan filmin orijinal dili İngilizcedir. Wiltshire, İngiltere, Birleşik Krallık çekilen filmin müzikleri ise Nicholas Hooper imzası taşıyor.

Harry Potter ve Melez Prens 2009 Filmi Oyuncuları

Harry Potter ve Melez Prens Türkçe Dublaj izle filminde yer alan başrol oyuncuları; Daniel Radcliffe, Michael Gambon, Dave Legeno, Elarica Johnson, Jim Broadbent, Geraldine Somerville, Bonnie Wright, Julie Walters, Rupert Grint, Emma Watson, Helena Bonham Carter, Helen McCrory, Timothy Spall, Alan Rickman, Oliver Phelps.

Harry Potter ve Melez Prens 2009 Filminin Konusu

Harry Potter 6 Melez Prens Altyazılı 1080p izle Muggle ve büyücüler dünyasının altını üstüne getirmiş olan Voldemort herkese korku salmıştır ve Hogwarts artık yeterince güvenli değildir. Harry Potter ve Melez Prenste Harry’nin tehlikenin kendi içlerinde bile olabileceğini düşündüğü sırada Dumbledore ise hızla yaklaşmakta olan savaş için Harry’yi hazırlamaya karar vermiştir. Dumbledore Profesör Horace Slughorn adındaki eski dostu ve meslektaşının elinde önemli bilgiler olabileceğini düşünür ve onu görevlendirir. Saf bir insan olan Profesör’ün iyi bağlantıları vardır. Hogwarts öğrencileri ise bu sırada bir rakip tarafından kuşatılmışlardır.

Harry Potter 6 Türkçe Dublaj Full HD izle filminde Hogwarts Büyücülük Okulu’nda Harry ve arkadaşları altıncı yıllarını geçirmektedirler. Harry Potter ve Melez Prens filmi başlangıcından itibaren izleyiciyi merakta bırakıyor. Harry Potter “Bu kitap Melez Prens’e aittir.” yazılı bir kitap bulur ve bunu araştırmaya başlar. Melez Prens’in varlığını ve kim olduğunu araştırmaya karar veren Harry ve dostları ardı arkası kesilmeyen bir gizemin içine düşer. Harry, Dumbledore’un da yardımıyla Lord Voldemort ve onun geçmişi hakkındaki karanlık sırları da öğrenen Harry büyük kara güçle savaş yaklaşırken elinden geleni yapmaya çalışacaktır. Superfullhdfilmizle sunar iyi seyirler Harry Potter 6 Melez Prens izle.

  • Yapım Yılı
    2009
  • IMDb Puanı
    7.6
  • Film Dili
    Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum