Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı izle

SUPER FHD ALTYAZILI FRAGMAN
9.5 /10 2
Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı izle

Harry Potter 5 izle, Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı izle 2007 yapımı olan Harry Potter and the Order of the Phoenix filmi ABD ve İngiltere yapımı olup Türkiye’de vizyona girdiği tarih ise 10 Ağustos 2007. Filmin senaryosu Michael Goldenberg, J.K. Rowling tarafından yazılmış ve David Yates tarafından yönetilmiştir. Macera ve fantastik aile kategorisinde yer alan filmin orijinal dili İngilizcedir. Highland, Scotland, Birleşik Krallık çekilen filmin müzikleri ise Nicholas Hooper imzası taşıyor.

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı 2007 Filminin Oyuncuları
Harry Potter 5 Türkçe dublaj izle serisinin Zümrüdüanka Yoldaşlığı filminde yer alan başrol oyuncuları; Daniel Radcliffe, Harry Melling, Jason Boyd, Richard Macklin, Kathryn Hunter, Miles Jupp, Fiona Shaw, Richard Griffiths, Jessica Hynes, Adrian Rawlins, Geraldine Somerville, Robert Pattinson, Ralph Fiennes, Natalia Tena, Brendan Gleeson.

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Filmi Konusu
Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Altyazılı izle Harry beşinci öğretim yılı için Hogwarts’a dönmüş olduğu sırada kendisinin Lord Voldemort ile karşılaşmış olduğunu ve onun geri döndüğünü inkar etmekte olan büyücü camiası ile karşılaşır. Sihir Bakanı Cornelius Fudge ise Dumbledore’un kendisinin konumuna geçmek istediğini ve bu yüzden Voldemort’un dönmüş olduğu yalanını söylediğini düşünür. Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığında Fudge, öğrencilerden haberdar olmak adına Profesör Dolores Umbridge’i yeni Karanlık Sanatlara Karşı Savunma öğretmeni olarak atar. Fakat ne yazık ki Umbridge öğrencileri karanlık güçlere karşı savunmasız bırakır ve onlara hiçbir şey öğretmez. Harry arkadaşları Hermione ve Ron’un ısrarları üzerine “Dumbledore’un Ordusu” adında küçük bir grup oluşturur. Bu gruba kendilerini nasıl savunacaklarını öğreten Harry oldukça yaklaşmış olan büyük savaş için bu cesur büyücüleri hazırlar.

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Türkçe dublaj izle filmi olarak da bilinen Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı filminde Hogwarts Büyücülük Okulu’na yepyeni bir karanlık sanatlara karşı savunma öğretmeni atanmıştır. Hogwarts müfettişi olarak Dolores Umbridge okulda gerçekten de Voldemort’un geri döndüğü söylentilerini araştırmak için gelecektir. Voldemort’la yaklaşan büyük savaş için Harry Potter ve Hermonia diğer öğrencileri eğitmek için büyük bir gizeme doğru yol alırlar. Şimdi İhtiyaç Odası yeni bir savaşa hazırlık kampına dönüşecek. Bu arada Dumbledore’da bakanlık ve okul arasındaki sorunları çözmek için kendi yöntemlerini kullanacak ve adaleti sağlamaya çalışacaktır. Superfullhdfilmizle İyi seyirler diler Harry Potter 5 izle.

  • Yapım Yılı
    2007
  • IMDb Puanı
    7.5
  • Film Dili
    Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum