Hayalet Avcıları 4 – Ghostbusters: Afterlife izle

rek
FILM BILGILERI 2 ay önce
Hayalet Avcıları 4 – Ghostbusters: Afterlife izle

Hayalet Avcıları 4 Öteki Dünya – Ghostbusters: Afterlife 2021 Film izle

Birçok kişinin çocukluğundan itibaren hayranı olduğu Ghostbusters: Afterlife izle Hayalet Avcıları serisinin yepyeni filmi biraz gecikmeli de olsa seyircisiyle buluşacak. Son derece eğlenceli, aynı zamanda macera dolu bir film olan Hayalet Avcıları’nın dördüncü filmi Öteki Dünya olarak farklı bir hikayeye konu olacak.

Hayalet Avcıları 4: Öteki Dünya Ne Zaman Vizyona Girecek?

Hayalet Avcıları 4 Öteki Dünya Altyazılı izle serisinin dördüncü filminin aslında 10 Temmuz 2020 tarihinde vizyonda olması bekleniyordu. Ancak, koronavirüs yüzünden birçok film ve dizide olduğu gibi bu filmde de erteleme yapılmak zorunda kalındı. Sonuç olarak, yabancı kaynaklardaki son bilgilere göre filmin 11 Haziran 2021 tarihinde ABD’de de vizyonda olacağı söyleniyor. Şu aşamada söz konusu tarih kesin gibi gözükse de ilerleyen zamanlarda filmin vizyona giriş tarihi biraz daha ertelenebilir.

Hayalet Avcıları 4: Öteki Dünya’nın Konusu Nedir?

Filmde bekar bir anne olan Callie’nin yaşamış olduğu zorluklar ön plana çıkmaktadır. Bu noktada, geçimini sağlamak ve iki çocuğuna bakmak adına her türlü zorlukla mücadele eden Callie; bir süre sonra ölen babasından kalma eski evine taşınmak zorunda kalır. Ancak, Callie’nin çocukları Trevor ile Phoebe’nin bu durumdan pek memnun oldukları söylenemez. Çünkü, söz konusu eve asla alışamazlar.

Yaşadıklarını çok fazla yadırgayan Trevor; günün birinde yeni evde büyükbabası ile ilgili bir sır keşfeder. Büyükbabasının eşyalarını karıştırırken onun aslında Hayalet Avcıları 4 türkçe dublaj izle bir üyesi olduğuna dair bilgiler içeren fotoğraflar ile karşılaşır. Ancak, kardeşi Phoebe ile beraber eline geçenleri kurcalamaya devam eden Trevor; farkında olmadan kasabanın altında uyuyan bir tehlikenin ortaya çıkmasına sebep olur. Serinin yeni filminin konusu itibariyle Stranger Things dizisine benzediğini söyleyebiliriz. Bu tür sırlarla dolu, fantastik dizilerden hoşlananlar için harika bir seçim olacağı aşikardır.

Herkesin bildiği gibi Hayalet Avcıları; çok eski bir geçmişe sahiptir. İlk filmi 1984’te piyasaya çıkan Hayalet Avcıları; büyük ilgi görmüştü. Serinin ikinci filminin çekilmesi için çalışmalara başlanmıştı. Buna ek olarak, 2016 yılında orijinal Hayalet Avcıları’ndan daha farklı bir film çekilmişti. Bu noktada, serinin dördüncü filminin konu bakımından ilk iki filme daha yakın söyleyebiliriz Hayalet Avcıları 4 Öteki Dünya full izle Ghostbusters: Afterlife türkçe dublaj izle.

Oy Ort: 5.4 /10 Toplam oy: 142

Tür: 2021 Filmleri, Aksiyon, Fantastik, Komedi

Yapım: 2020

IMDB Puanı: 9.8

Yönetmen: Jason Reitman

Oyuncular: Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Carrie Coon, Sigourney Weaver, Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Logan Kim, Celeste O'Connor, Annie Potts, Oliver Cooper, Sydney Mae Diaz, Marlon Kazadi, Bokeem Woodbine, Paul Rudd

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?