Hayatta Olmaz izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Hayatta Olmaz izle

Hayatta Olmaz filmi İzle

Hayatta Olmaz filmi izle Üç yakın arkadaşın çocuklukları birlikte geçmiştir ve birbirlerinden yedikleri içtikleri ayrı gitmez. Filmde yaşlarının gelmesiyle birlikte üzerlerine düşen sorumluluklar işlenmektedir. Üstelik ekibin tamamı birbirinden farklı karakterlere ve özelliklere sahip olmaktalar. Hal böyle olunca iyi anlaşsalar da çeşitli belaları kendilerine çekeceklerdir.
Hayatta Olmaz filmi İzle

Hayatta Olmaz filmi full Hd İzle

Hayatta Olmaz filmi full hd Emin isimli karakterimiz adeta gösteriş aşığıdır. Giyimi olsun kuşamı olsun bütün hareketleri gösteriş yapmak için uygulamaktadır. Bunun yanında acayipte pintidir. Arif ise tam bir fırıldaktır. Türlü türlü dolaplar çevirir ve bütün yolunu oradan bulur. Grubun en safı karakteri ise Hayati’dir. Diğer tüm üyelerin aksine aşırı iyi niyetli ve algı yeteneği de bir o kadar düşüktür. Üstelik yakın zamanda da evlenmek isteyecektir. Ancak Hayati’nin bu zamana kadar ciddi bir ilişkisi değil, karşı cinsle uzun muhabbeti bile olmamıştır. Arkadaşlarının deneyimlerinden yararlanarak bir sürü adayı reddedecek ve sonunda umulmayan bir eş adayında karar kılacaktır. Grup bütün bu farklılıklarına rağmen birbirleri için canlarını bile ortaya koyabilirler.
Hayatta Olmaz filmi Full Hd İzle

Hayatta Olmaz filmi Tek Parça izle

Hayatta Olmaz filmi tek parça izle İyi kötü bütün zamanlarını birlikte geçiren grubun hayatı yaşanan olayların seyrinde farklı bir boyuta ulaşacaktır. Bugüne kadar olmaz dedikleri bütün düşünceler birer birer gerçekleşecektir. Özellikle esrarengiz bir cenazenin de olaylara katılmasıyla komedi ve eğlence maksimum düzeye ulaşacaktır. Bu macerada üç arkadaş yer yer koşturacaklar ancak bir seviye sonra pes edecekler.
Hayatta Olmaz filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 3

Tür: 2019 Film izle, Komedi, Yeni Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Emre Çaltılı

Oyuncular: İnan Ulaş Torun, Ceyhun Fersoy, Ceyhun Yılmaz, Tuğba Melis Türk, Emre Çaltılı

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Hayatta Olmaz izle” filminde 123 Yorum bulunuyor.
  1. tılsım

    film merak ediyorum

  2. nimet Bahçeci

    Film cok güzelmis

  3. avni

    açılırmı dersiniz ben inanmıyorum pek açılmaz bence