Hayatta Olmaz izle

7.8 /10 8
Hayatta Olmaz izle

Hayatta Olmaz filmi İzle

Hayatta Olmaz filmi izle Üç yakın arkadaşın çocuklukları birlikte geçmiştir ve birbirlerinden yedikleri içtikleri ayrı gitmez. Filmde yaşlarının gelmesiyle birlikte üzerlerine düşen sorumluluklar işlenmektedir. Üstelik ekibin tamamı birbirinden farklı karakterlere ve özelliklere sahip olmaktalar. Hal böyle olunca iyi anlaşsalar da çeşitli belaları kendilerine çekeceklerdir.
Hayatta Olmaz filmi İzle

Hayatta Olmaz Türkçe Dublaj izle

Hayatta Olmaz filmi full hd Emin isimli karakterimiz adeta gösteriş aşığıdır. Giyimi olsun kuşamı olsun bütün hareketleri gösteriş yapmak için uygulamaktadır. Bunun yanında acayipte pintidir. Arif ise tam bir fırıldaktır. Türlü türlü dolaplar çevirir ve bütün yolunu oradan bulur. Grubun en safı karakteri ise Hayati’dir. Diğer tüm üyelerin aksine aşırı iyi niyetli ve algı yeteneği de bir o kadar düşüktür. Üstelik yakın zamanda da evlenmek isteyecektir. Ancak Hayati’nin bu zamana kadar ciddi bir ilişkisi değil, karşı cinsle uzun muhabbeti bile olmamıştır. Arkadaşlarının deneyimlerinden yararlanarak bir sürü adayı reddedecek ve sonunda umulmayan bir eş adayında karar kılacaktır. Grup bütün bu farklılıklarına rağmen birbirleri için canlarını bile ortaya koyabilirler.
Hayatta Olmaz filmi Full Hd İzle

Hayatta Olmaz Filmi Full HD izle

Hayatta Olmaz filmi tek parça izle İyi kötü bütün zamanlarını birlikte geçiren grubun hayatı yaşanan olayların seyrinde farklı bir boyuta ulaşacaktır. Bugüne kadar olmaz dedikleri bütün düşünceler birer birer gerçekleşecektir. Özellikle esrarengiz bir cenazenin de olaylara katılmasıyla komedi ve eğlence maksimum düzeye ulaşacaktır. Bu macerada üç arkadaş yer yer koşturacaklar ancak bir seviye sonra pes edecekler.
Hayatta Olmaz filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
126 Yorum
Kübra Topbaş
10 Eylül 2021

Merak ettiğim bir film

Mmmmm
27 Nisan 2021

Sağolun

Mustafa
23 Nisan 2021

Çok Tşk ederim iyi bir filme benziyor

tılsım
31 Mart 2021

film merak ediyorum

nimet Bahçeci
23 Mart 2021

Film cok güzelmis

avni
8 Şubat 2021

açılırmı dersiniz ben inanmıyorum pek açılmaz bence