Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Hell House LLC III Lake of Fire Tek Parça izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Hell House LLC III Lake of Fire Tek Parça izle (2019)

Hell House LLC III Lake of Fire filmi İzle

Hell House LLC III Lake of Fire filmi izle Hikâyede Abaddon Hotel isimli bir yerin, yeniden açılışı üzerinde duracaktır. Geçmişte faaliyetlerini yürüten otel, bir süre sonra kepenk kapatmak durumunda kalmıştır. Fakat, sorunların üstesinden gelinerek, otelin yeniden tesis edilmesine karar verilmiştir. Russell Wynn isimli bir şovmen, Insomnia isimli yeni şovunu sergilemek için köklü kasabadaki bu oteli tercih edecektir. Oteli, diğer otellerden ayıran noktasıysa dokusudur. Geçmiş zamanlarda birçok ölüm ve kayıp vakalarının merkezinde olmuştur. Paranormal olayların sık yaşandığı otelin imajı, bu nedenle fazlasıyla kötüdür.
Hell House LLC III Lake of Fire filmi İzle

Hell House LLC III Lake of Fire filmi full Hd İzle

Hell House LLC III Lake of Fire filmi full hd Russell’ın gösterisini sergilemek için bu oteli tercih etmesi, bütün herkesi şaşırtacaktır. Bunun altında mantıklı bir sebebinin bulunduğu düşünülecektir. Bütün bunlara rağmen Russell fazlasıyla rahat bir çalışma stili sergileyecektir. Çünkü otelin hikayesi ve atmosferi kendisini etkilemek konusunda yeterli olmamıştır. Bunda karakterin karanlık ile olan bütünlüğünün de etkisi bir hayli fazladır.
Hell House LLC III Lake of Fire filmi Full Hd İzle

Hell House LLC III Lake of Fire filmi Tek Parça izle

Hell House LLC III Lake of Fire filmi tek parça izle Her ne kadar Russell cephesinde bir sıkıntı gözükmese de çalışma ekibi, gösteriyi icra etmelerinin öncesinde, güç bir moral ile çalışmaya çabalamaktadır. Russell, ekibini bir arada tutmak için büyük bir özveri göstermektedir. Kendilerine dahil olacak bir televizyon şovunun muhabiri, olup biten her şeyi kayıt altına alacaktır. Bir süre sonra kendisinin kayıtlarından yola çıkarak, gerçeklerle yüzleşecektir.
Hell House LLC III Lake of Fire filmi Tek Parça izle

Tür: Korku Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Stephen Cognetti

Oyuncular: Gabriel Chytry, Elizabeth Vermilyea, Sam Kazzi

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?