Hep Yek 2 Full HD izle (2017)

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Hep Yek 2 Full HD izle (2017)

Hep Yek 2 filmi İzle

Hep Yek 2 filmi izle Hikayemiz Altan ile Gürkan’ın yeniden belanın içine düşmelerini aktaracaktır. İki kafadar, küçüklükten beri aynı mahallede beraber büyümüşler ve yedikleri içtikleri de ayrı gitmemiştir. Altan’ın sakin tavırları, Gürkan’ın heyecanıyla birleşince tam anlamıyla birbirlerini tamamlayabilmeyi başarmışlardır. Gürkan, Altan’a göre biraz daha uyanık davranmaya çalışmaktadır. Hatta başlarına kalan bütün belalarda kendisinin parmağı bulunmaktadır. Altan ise tüm bunlara rağmen dostluklarına zarar gelmesini istemeyerek, arkadaşlığını sürdürmektedir.

Hep Yek 2 filmi İzle

Hep Yek 2 filmi full Hd İzle

Hep Yek 2 filmi full hd Karakterlerimiz, bu sefer Cevat Bakır’dan kaçamayacaklarının farkına varmışlardır ve tüm kaderleri onun elindedir. Daha öncesinde Şahin’in ölümünden sorumlu olan Cevat Bakır, Altan ve Gürkan’ın hayatını sadece bir şartla bağışlayacaktır. Karakterlerin, Şahin’in cesedini zamanla yarışarak ve dikkat çekmeden gömmeleri gerekecektir. Her ne kadar dikkat çekmemeye çalışsalar da şansızlıkları yakalarından düşmeyince, bir dizi olayı da beraberinde yaşayacaklardır. Hatta biraz daha ileri giderek, Şahin’in cesedini bile çalmaya kalkışacaklardır.

Hep Yek 2 filmi Full Hd İzle

Hep Yek 2 filmi Tek Parça izle

Hep Yek 2 filmi tek parça izle Her işi olduğu gibi bu işi de yüzlerine bulaştıran kafadarlar, cesedi kaybetmek isterlerken, tamamen herkesin gündemine getirecekler ve bu durum Cevat Bakır tarafından büyük bir hiddetle karşılanacaktır. Başlarına kendilerinin de açacakları yeni belalarla birlikte, ülkenin bütün psikopat adamlarını peşlerine takacaklar ve hayatlarını kurtarabilmek adına kaçabildikleri kadar kaçacaklar. İkilinin en son durağı ise Hristiyanlığın kutsal öneme sahip bir bölgesi olacaktır.

Hep Yek 2 filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.5 /10 Toplam oy: 2

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Orçun Benli

Oyuncular: Gökhan Yıkılkan, İnan Ulaş Torun, Gürkan Uygun, Ali Çatalbaş, Tuna Orhan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Hep Yek 2 Full HD izle (2017)” filminde 9 Yorum bulunuyor.
 1. Ahmet

  Super

 2. can

  süper site

 3. Dbdvjcf

  Film çok güzel

 4. Kenan

  Çok güzel flm

 5. Alperce

  bakalım

 6. hail

  slm

 7. ali

  onnumara bes yıldız

 8. Gülşen

  Aşırı samimi oyuncular

 9. mert

  iyi film