Hırsızlar Ordusu izle

9.5 /10 2
Hırsızlar Ordusu izle

Hırsızlar Ordusu izle, ⚡ Army of Thieves izle, 2021 yapım Netflix filmi Full HD 1080p izle, Hırsızlar Ordusu Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD 1080p izle. Aksiyon, korku ve suç türleri sinema severlerin en çok ilgi gösterdiği türlerdir. Hırsızlar Ordusu da Ölüler Ordusu filminin öncesini konu alıyor. Ayrıca Army Of Dead 2 filmi olarak da adlandırılan Zack Snyder imzalı ABD ve Almanya yapımı, dikkat çeken senaryosu ve oyuncu kadrosuyla 2021’in beklenen filmlerinden.

Hırsızlar Ordusu Filmi Konusu

Hırsızlar Ordusu Türkçe Dublaj izle Hikâyenin başka bir filmle bağlantılı olduğunu söyleyebiliriz. Zira Hırsızlar Ordusu filminin geçtiği zaman dilimi, Army of the Dead filminin zaman dilimiyle benzerdir. Ancak Army of the Dead filminde geçen olayların öncesini anlatmaktadır. Ludwig Dieter bir banka memurudur. Küçük bir kasabada yaşayan Ludwig, sıradan hayatında devam ederken bir gün ilginç bir gelişme yaşanır. Gizemli bir kadın Ludwig ile temasa geçer ve onun dünyasını değiştirmeyi amaçlar.

Gizemli kadının peşinden sürüklenen Ludwig Dieter, sonunda uluslararası çapta en çok aranan suçluların bir araya geldiği takıma dahil olur. Bu takım, yeri geldiğinde zombilere karşı koymak zorunda kalacak. Hırsızlar Ordusu izle bu denli yüksek bütçeli filmin aksiyonunda kaybol.

Hırsızlar Ordusu Filmi Oyuncu Kadrosu

Army of Thieves Türkçe Dublaj izle Yönetmenliğini Matthias Schweighöfer’in üstlendiği filmin senaryosunda tanıdık isimler yer almaktadır. Öyle ki, DC sinematik evreninin pek çok filminde yönetmenlik görevini üstlenerek dünya çapında popülerliğini arttıran Zack Snyder bu filmin senaristleri arasındadır. Zack Snyder dışında John Wick serisinden tanıdığımız Shay Hatten da senarist ekibinde yer alıyor. Filmin oyuncuları ise Matthias Schweighöfer, Nathalie Emmanuel, Stuart Martin, Ruby O. Fee ve Guz Khan’dır.

Orjinal ismi Army of Thieves olan ve Hırsızlar Ordusu Türkçe ismiyle 2021 yapım filmin fragmanı ve Netflix izleme seçeneğiyle sitemizden Türkçe Dublaj Full HD olarak Altyazılı izleyebilirsiniz.

 • Türler Netflix, 2021 Filmleri, Aksiyon, Fragman, Korku, Suç

 • Orjinal Adı Army of Thieves

 • Yönetmen: Matthias Schweighöfer

 • Oyuncular: Matthias Schweighöfer, Nathalie Emmanuel, Ruby O. Fee, Stuart Martin, Guz Khan, Jonathan Cohen, Noémie Nakai, Trent Garrett, John Bubniak, Barbara Meier, Jim High, Ted Otis

 • Yapım Yılı
  2021
 • Film Süresi
  120 dakika
 • Film Dili
  Fragman
1 Yorum
Gunay
11 Eylül 2021

istediyim film bu deyil bu army of the dead fimidi ben army of thieves ariyorum