Hızlı ve Öfkeli 8 izle

rek
rek
rek
rek
rek
5.5 /10 120
Hızlı ve Öfkeli 8 izle

Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious) Türkçe Dublaj 1080p izle

Devam filmi Hızlı ve Öfkeli 8 ile önceki yapımda temize çıkan ekip, artık sakin ve huzurlu bir hayat sürmeye karar veriyor. Suçtan ve belalardan uzakta yaşamak isteyen ekibin beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalması sonucu yeniden işler değişiyor. Yönetmenliğini F. Gary Gray’in yaptığı ve senaryosunu Chris Morgan’ın kaleme aldığı yapım, gerilim ve aksiyonu yeniden ekranlara taşıyor.

Aksiyon ve Gerilimin Kapıları Yeniden Aralanıyor!

Hızlı ve Öfkeli 8 konusu aksiyonun kapılarını yeniden sonuna kadar açarak tekrar suça bulaşmak üzere olan Dom’un ekip tarafından kurtarılmak istenmesini ele alıyor. Chiper adlı kadın, Dom’un peşine düşerek yeniden suça bulaşmaya ikna edince suçtan uzak bir yaşam sürme hayali suya düşüyor.

Hızlı ve Öfkeli 8 oyuncuları arasına bu sefer aksiyon filmlerinin sevilen isimlerinden olan Jason Statham da katılıyor. Uzun soluklu yapımın başrollerinde ise yine Vin Diesel ve Dwayne Johnson gibi isimler bulunuyor. Hızlı ve Öfkeli 8 izle ⚡ 2017 yapım Aksiyon Macera Suç türü The Fate of the Furious filmini 1080p Türkçe dublaj ve 4k altyazılı full hd izleyin.

  • Yapım Yılı
    2017
  • IMDb Puanı
    6.7
  • Film Dili
    Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum