Hobbit 1 Beklenmedik Yolculuk izle

1
SUPER FHD FRAGMANYorum yap


rek
FILM BILGILERI 4 hafta önce
Hobbit 1 Beklenmedik Yolculuk izle

Sıradan bir hayat sürmekte olan Bilbo Baggins’in evine günlerin birinde beklenmedik bir misaifir gelir ve gelen Gandalf’tır. Hobbit: Beklenmedik Yolculukta bir zamanlar cücelerden hazine çalmış olan Ejderha Smaug’un peşine düşerek hazineyi geri almak için yanında 13 cüce ile birlikte Bilbo Baggins uzun sürecek olan bir maceraya atılır.

Yüzüklerin Efendisi serisi öncesi Orta Dünya’nın anlatıldığı The Hobbit: An Unexpected Journey – Hobbit 1 filminde, güç yüzüğünü Frodo’ya emanet eden Bilbo Baggins’in katıldığı heyecan dolu macera solukları kesiyor. Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin yazarı J. R. R. Tolkien’in kaleminden çıkarak sinemaya uyarlanan serinin ilk filmi, Gandalf’ın zorlaması ile beklenmedik tehlikelerle dolu bir yolculuğu konu alıyor.

Huzurlu Shire Topraklarından Tehlike Dolu Yolculuğa Çıkıyoruz!
Gandalf’ın dostu Bilbo Baggins evine bir gün misafir edilmek üzere 13 cüceden oluşan bir maceracı ekip gelir. Cüceler aralarında kralları Thorin Meşekalkan ile birlikte atalarının topraklarını ele geçirmek için bir yolculuğa çıkacaklardır ve Hobbit 1 konusu çıkılan yolculuğun ilk bölümünü ele alır. Gandalf’ın zorlaması ise istemeden ekibe dahil olan Bilbo Baggins, yetenekleri ile cüceleri zorlu yolculukta çok sayıda beladan kurtarır. Hobbit 1 Beklenmedik Yolculuk oyuncuları başrol Martin Freeman ile birlikte Thorin rolünde Richard Armitage, Gandalf rolünde Ian McKellen ve Golloum rolünde Andy Serkis gibi isimlerden oluşuyor. IMDB 7.9 puanı bulunan filmi sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Oy Ort: 5.1 /10 Toplam oy: 135

Tür: Fantastik, Gizem, Macera, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2012

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: Peter Jackson

Oyuncular: Cate Blanchett, Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?