Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı HD Filmi izle

1
SUPER FHD FRAGMANYorum yap


rek
FILM BILGILERI 3 hafta önce
Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı HD Filmi izle

Serinin son filmi Hobbit 3 izle, kahramanlarımızın maceralarının sonlanarak yollarının alınmasını konu alıyor. Golloum’dan güç yüzüğünün nasıl Bilbo Baggins’e geçtiğinin yanıtının verildiği serinin önceki filmlerinde, huzurlu Shire kasabasına dönmeden önce Baggins’in tamamlaması gereken son bir macera daha bulunuyor.

Hobbitler bu filmde yanlarında Gandalf adındaki büyücü olmadan Mirkwood ormanından geçmek zorundalardır ve bu göründüğünden çok daha zor olacaktır. Bilbo Baggins’in cüceler ile yapmış olduğu anlaşma, Hobbitler insanların yaşamakta olduğu bölgeye gittiğinde sona erecektir. Hobbit: Beş Ordunu Savaşında ekip dağa ulaşmak için Ejderha Smaug’un saklandığı ine giden gizli kapıya ulaşmak zorundalardır. Peki bunu başarabilecek midir? Film Hobbitlerin Mirkwood ormanındaki zorlu maceralarını konu alıyor.

Beş Ordu Savaşı’nda Bilbo Baggins’in Savaşı Başlıyor!
Ejderha Smaug Göl Kasabası’na saldırırken The Hobbit: The Battle of the Five Armies – Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı konusu kaldığı yerden devam ediyor. Göl Kasabası’ndaki masumlar ejderha ile uğraşırken, Thorin’de yaşanan değişimler ise Bilbo ve arkadaşlarını zor durumda bırakıyor. 5 ordunun karşı karşıya kaldığı filmde Lord Sauron sahneye çıkarak Yüzüklerin Efendisi serisi öncesi döneme ait tüm soruların yanıt bulmasını sağlıyor. Yalnız Dağ önünde karşı karşıya gelen ordular sebebi ile arkadaşlarını korumak isteyen Bilbo Baggins savaşmak zorunda kalırken, filmin finalinde beklenmedik bir son izleyicileri şok ediyor. Martin Freeman, Richard Armitage, Ian Mckellen ve Peter Jackson gibi usta isimlerle birlikte Hobbit 3 oyuncuları, Orta Dünya’nın değişmekte olan kaderini izleyiciye yaşatmayı başarıyorlar. Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı izle, Macera Fantastik türü The Hobbit: The Battle of the Five Armies 2014 Filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı 1080p izleyin.

Oy Ort: 5.0 /10 Toplam oy: 140

Tür: Fantastik, Gizem, Macera, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2014

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Peter Jackson

Oyuncular: Cate Blanchett, Ian McKellen, Martin Freeman, Orlando Bloom, Richard Armitage

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?