Hobbit 2 Smaug’un Çorak Toprakları Film izle

2
SUPER FHD FRAGMANYorum yap


rek
FILM BILGILERI 3 hafta önce
Hobbit 2 Smaug’un Çorak Toprakları Film izle

Serinin ikinci filmi Hobbit 2 Smaug’un Çorak Toprakları, cücelerin atalarının topraklarına ulaşması ve devamında onları bekleyen Ejderha Smaug’un öfkesi altında şekilleniyor. Bilbo ve beraberindeki 13 cüceye bir balıkçının da eşlik ettiği yeni macerada, sürükleyici senaryoya muhteşem sinema teknikleri eşlik ederek enfes bir yapıtı ortaya çıkarıyor.

Bilbo her ne kadar Ejderha Smaug ile yüzleşmiş, güç yüzüğünü Hobbit Gollum’dan almış olsa da macerası sona ermemiştir. Erebor cüceleri yurtlarını geri almışlardır ancak Göl Kasabası’nın masum halkının üzerine Ejderha Smaug’u salmışlardır. The Hobbit: The Desolation of Smaug – Hobbit: Smaug’un Çorak Topraklarında Arkentaşı’nı aramakta olan Thorin Meşekalkan ise bazı değerlerden vazgeçmek zorunda kalmıştır. Bilbo oldukça tehlikeli bir seçim yapmak üzeredir. Yanlız Dağ saldırısı için Lord Sauron”un dört Ork bölüğü gönderdiği sırada Cüce, Elf ve İnsanlar da bir seçim yapmak zorundalardır. Savaşmak ya da hep birlikte yok olmak. Bilbo ise arkadaşlarının ve kendi hayatını kurtarmak için savaşacaktır.

Ejderha Smaug ile Amansız Savaş Başlıyor!
Hobbit 2 Smaug’un Çorak Toprakları konusu kahramanlarımızın çıktıkları yolculukta nihai düşmanları ile karşılaşmasıyla başlıyor. Yolculukları sırasında türlü zorluklara göğüs geren kahramanlarımız, Thorin Meşekalkan ve 12 cücenin topraklarını zapt eden ejderha Smaug’u yenmek zorundadır. Ejderha ile mücadelede yakın köyün balıkçısından destek alan kahramanlarımızın mücadeleyi kazanmasında ise Hobbit Baggins’in büyük rolü bulunuyor. Bir solukta bitireceğiniz başyapıtın başrollerinde ilk filmin benzer kadrosu yer alıyor. Hobbit 2 oyuncuları Martin Freeman ve Richard Armitage isimleri ile birlikte Benedict Cumberbatch ve Evangeline Lilly gibi isimlerden oluşuyor. Hobbit 2 Smaug’un Çorak Toprakları izle, Fantastik macera filmleri türü The Hobbit: The Desolation of Smaug 2013 Türkçe Dublaj Full HD Altyazılı izle.

Oy Ort: 5.4 /10 Toplam oy: 167

Tür: Fantastik, Gizem, Macera, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2013

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Peter Jackson

Oyuncular: Cate Blanchett, Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?