Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Hüddam 2 Tek Parça izle (2019)

43

[Toplam: 9   Ortalama: 3.3/5]
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Hüddam 2 Tek Parça izle (2019)

Hüddam 2 filmi İzle

Hüddam 2 filmi izle Hikâyenin ana kahramanı olan Fatma, doğduğundan beri bedensel ve zihinsel engelli bir kızdır. Üstelik durumu bu kadar kötüyken öz yeğeni tarafından da tecavüze uğrayacaktır. Fatma’nın başından geçen bu korkunç olay onun hamile kalmasına neden olacaktır. Durumlar gittikçe karışık bir hale gelecek ve Fatma bütün bu şokları üst üste yaşayacaktır.
Hüddam 2 filmi İzle

Hüddam 2 filmi full Hd İzle

Hüddam 2 filmi full hd Dünyaya gelecek olan bu bebeğin kaderi her ne kadar kötü başlasa da Fatma için büyük umut olacaktır. Fatma, babasız ve annesiz büyümüştür; onları bebekken kaybetmiştir. Hayatı boyunca yalnızlığa ve çaresizliğe mahkûm edilmiş olan Fatma için yeni doğacak bebek yalnızlığını sonlandıracaktır.
Hüddam 2 filmi Full Hd İzle

Hüddam 2 filmi Tek Parça izle

Hüddam 2 filmi tek parça izle Her şey Fatma için kötü başlayıp mutluluk gösterse de Recep ismindeki amcası bebeğin dünyaya gelmesini doğru bulmayacaktır. Fatma’ya şiddet uygulayarak bebeğin düşmesine sebebiyet verecektir. Fatma’nın büyük umutlarla dünyaya gelişini beklediği bebeğinin hayatını kaybetmesi onun büyük bir yıkıma uğramasına neden olacaktır. Tek çaresi ebesi Songül’den yardım istemesidir. Songül, bu durumu öğrendiğinde günahsız olan bu kıza yapılanların hesabını sormak isteyecektir. Bunun için bir Hüddam daveti aracılığıyla bir ritüel gerçekleştirip bebeğin yeniden geri gelmesine neden olacaktır. Fatma hayata yeniden bağlanacak ve umudu yeniden filizlenecektir. Dünyaya gelecek olan bu esrarengiz bebek, ona ve annesi Fatma’ya karşı günah işleyenlerin hepsinin korkulu rüyası olacaktır.
Hüddam 2 filmi Tek Parça izle

Tür: 2019 Film izle, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Film İzle, Yeni Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Utku Uçar

Oyuncular: Hakan Erkuran, Can Beslen, Ebrar Kurt

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Hüddam 2 Tek Parça izle (2019)” filminde 51 Yorum bulunuyor.
  1. muzaffer - 12 ay önce demiş ki:

    Bu Hüddam 1 Olanı 2 deil Hayal Kırıklıgı Malesef.