Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Hür Köle Filmi izle (2019)

4
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap


[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Hür Köle Filmi izle (2019)

Hür Köle filmi izle


Mehmet isimli bir karakterin yaşamı üzerinde şekillenecektir. Hikâyenin baş aktörü Mehmet, sıradan bir yaşama sahiptir. Aile hayatı fazlasıyla düzenlidir. Kendisi imamlık görevini yerine getirdiğinden, toplumsal saygınlığı da üst düzeydedir. Ancak hiçbir şey Mehmet’in hayatından tatmin olmasını sağlamamıştır. Kendisi çekeceği bir filmde, yönetmenlik yapmak istemektedir. Hayatı boyunca bu hayale karşı tutkuyla bağlanmıştır. Bir süre sonra beklenmedik bir şekilde, yönetmenliğe soyunmak için imamlık görevinden istifa edecektir. Bu durum başta ailesi olmak üzere herkesin dikkatini çekecektir.
Hür Köle filmi izle

Hür Köle filmi full hd


Mehmet, film çekme hevesiyle işinden de olduktan sonra, geçim sorunları ortaya çıkmaya başlayacaktır. Karısı, sefalete daha fazla dayanamayarak, kızı ve Mehmet’i terk edecektir. Mehmet için işler daha kötüye gitmektedir. Bu nedenle de çok geç olmadan kızını, yuvaya verecektir. Annesinin de ölmesi, acısını ikiye katlayacaktır. Hayatını toplayamayacağı konusunda kararlı olan Mehmet, intihar düşüncesi üzerinde yoğunlaşacaktır.
Hür Köle filmi full hd

Hür Köle filmi tek parça izle


Mehmet intihar etmeye hazırlanırken, enteresan bir Derviş ile tanışma fırsatı edinecektir. Derviş, Mehmet’in gözlerindeki cehalet örtüsünü kaldıracak ve dünyanın güzelliklerine bambaşka açıdan bakmasını sağlayacaktır. Öte yandan kolay yoldan pes etmek yerine, mücadele etmesi yönünde teşvik edecektir. Bu teşviklerden ilham alan Mehmet, hayatını sıfırdan yoluna koymak üzere çabalayacaktır. Bir süre sonra Esma isimli küçük bir kızla arkadaş olacaktır. Esma yürüme engellidir ve birbirlerinin eksikliklerini kapatmak üzere, samimi duygular besleyecektirler.
Hür Köle filmi tek parça izle

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2019

Yönetmen: Mehmet Tanrısever

Oyuncular: Soydan Soydaş, Seçil Buket Akıncı, Tarık Tanrısever

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?