Hürkuş Göklerdeki Kahraman izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Hürkuş Göklerdeki Kahraman izle

Hürkuş Göklerdeki Kahraman filmi İzle

Hürkuş Göklerdeki Kahraman filmi izle Hikayemiz I. Dünya Savaşı’nda ve Kurtuluş Savaşı’nda başarılı mücadelelere imza atan ve ilk Türk pilot olma unvanına sahip olan Vecihi Hürkuş’un hayat hikayesini anlatmaktadır. Vecihi küçük yaşlardan itibaren kuşlara ve uçmaya karşı olabildiğince ilgilidir. Üstelik 16 yaşlarda bile uçma hevesinin üstüne düşmüştür. Savaş zamanlarında, her ne kadar tayyareci olmayı istese de bu hayaline zorlu koşullarla ulaşabileceğinin bilincindedir. Zaten bütün bu zorlu süreç için de gereken cesarete ve özgüvene sahiptir.
Hürkuş Göklerdeki Kahraman filmi İzle

Hürkuş Göklerdeki Kahraman filmi full Hd İzle

Hürkuş Göklerdeki Kahraman filmi full hd Vecihi’nin savaş alanlarında tayyareciliğe olan ilgisi komutanın dikkatini çekmiştir ve onun tayyare okulunda eğitim almasına destek olacaktır. Vecihi, bütün eğitim hayatını başarılarla bitirmiştir ve usta bir tayyareci olarak görevini icra edecektir. Gökyüzünde adeta kendini bulan kahramanımız, kolay kolay yere inmek istemeyecek ve kendine verilen bütün görevleri layıkıyla yerine getirecektir.
Hürkuş Göklerdeki Kahraman filmi Full Hd İzle

Hürkuş Göklerdeki Kahraman filmi Tek Parça izle

Hürkuş Göklerdeki Kahraman filmi tek parça izle Fakat Osmanlı I. Dünya Savaşı’ndan mağlup ayrılınca tüm tayyareler ve uçuş ekipmanlarının kontrolü işgalci güçlere geçecektir. Vecihi ve arkadaşları hiçbir zaman bu durumu kabullenmemiştir. Hindistan’dan gelen askerlerle din bütünlüğünün olması, onların tayyarelerin kontrolünü ele almalarında büyük bir avantaj sağlayacaktır. Evlat sahibi olmanın bile sevincini yaşayamadan kendi hayatını sürekli olarak savaşlarda geçirecektir. Karısı ise sürekli olarak gözü yolda beklemekte, olumsuz bir durumu aklına dahi getirmemektedir. Vecihi Hürkuş, Türk Havacılık Tarihi’ne açtığı bu yolda geçmişten günümüze kadar şanını korumakta, yeni nesillere ilham kaynağı olmaktadır.
Hürkuş Göklerdeki Kahraman filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Biyoğrafi, Savaş, Tarih, Yerli Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 5.9

Yönetmen: Kudret Sabancı

Oyuncular: Hilmi Cem İntepe, Gizem Karaca, Miray Daner, Bora Akkaş, Ali Nuri Türkoğlu

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Hürkuş Göklerdeki Kahraman izle” filminde 21 Yorum bulunuyor.
  1. Murat

    İkinci defa izleyeceğim , çok güzel bir film . Ayrıca Vecihinin hayat hikayesi başlı başına ilgi çekici.