Hustlers Filmi izle (2019)

8.5 /10 2
Hustlers Filmi izle (2019)

Hustlers filmi izle

Hikâye bir grup striptizci kadın ve Wall Street’te milyonlarla oynayan erkekler arasında geçecektir. Kadın karakterlerin yolları, bir striptiz kulübünde kesişmiştir. Hayat rutinleri gece kulüplerinde hünerlerini sergilemek ve evlerine gitmek arasında bir döngüye dönüşmüştür. Her bir karakterin kendi çekiciliği ve yapısal özellikleri bulunmaktadır. Gece kulüplerinin ayakta kalmasını sağlamak bir süre sonra bambaşka arayışlara yönelmelerine yol açacaktır.
Hustlers filmi izle

Hustlers filmi full hd

Striptizci kızlar, çok çalışıp iyi performanslar sergileseler de kendilerini tatmin edecek rakamlar kazanamamaktadırlar. Bahşişler son derece dolgun olsa da hepsini mekân sahibine teslim etmek durumunda kaldıklarından, yok pahasına çalışmaktadırlar. Üç beş kuruş kazanarak, hayatlarını idame ettirmek zorunda bırakılmaktalar. Bu durum bir süre sonra, kızların hayatlarını sorgulamalarına yol açacaktır. Çünkü, kulüp sahiplerine yüklü meblağlar kazandıran onlardır. Artık kendilerinin de yeteneklerinden nasiplenme zamanları gelmiştir.
Hustlers filmi full hd

Hustlers filmi tek parça izle

Kızların aklına Wall Street’teki zengin müşterileri avlama fikri gelecektir. Bu tarz bir profile sahip olan erkekleri, uzun süre takip edecektirler. Sonrasında kurdukları sinsi planlarla, kartlarını ve nakitlerini boşaltmaya çalışacaklar. Hatta kendilerini korumak için şantaj gereksinimlerini de elde edecekler. Bir süre sonra kurbanlar arttıkça, kızlar FBI’ında gözünden kaçmayacaklar. Kurbanlarının paralarını alışveriş tutkusuna dönüştürmeleri de fazlasıyla göze batacak. Ancak, hiçbir şey onlara suçlarını kabul ettirmekte yeterli olmayacak. Çekici imajlarının altında son derece hain planlar üretmeye devam edecekler.
Hustlers filmi tek parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • Film Dili
    Girilmedi
264 Yorum
fatih
3 Nisan 2020

hariks

Karaoğuz
2 Nisan 2020

Harika bir film

Karaoğuz
2 Nisan 2020

Harika bir uygulama,özellikle evde kalınca

teruh
28 Mart 2020

sef