Sitemizde şuan toplam 1507 film bulunmaktadır.

Hustlers Filmi izle (2019)

35
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap


FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Hustlers Filmi izle (2019)

Hustlers filmi izle

Hikâye bir grup striptizci kadın ve Wall Street’te milyonlarla oynayan erkekler arasında geçecektir. Kadın karakterlerin yolları, bir striptiz kulübünde kesişmiştir. Hayat rutinleri gece kulüplerinde hünerlerini sergilemek ve evlerine gitmek arasında bir döngüye dönüşmüştür. Her bir karakterin kendi çekiciliği ve yapısal özellikleri bulunmaktadır. Gece kulüplerinin ayakta kalmasını sağlamak bir süre sonra bambaşka arayışlara yönelmelerine yol açacaktır.
Hustlers filmi izle

Hustlers filmi full hd

Striptizci kızlar, çok çalışıp iyi performanslar sergileseler de kendilerini tatmin edecek rakamlar kazanamamaktadırlar. Bahşişler son derece dolgun olsa da hepsini mekân sahibine teslim etmek durumunda kaldıklarından, yok pahasına çalışmaktadırlar. Üç beş kuruş kazanarak, hayatlarını idame ettirmek zorunda bırakılmaktalar. Bu durum bir süre sonra, kızların hayatlarını sorgulamalarına yol açacaktır. Çünkü, kulüp sahiplerine yüklü meblağlar kazandıran onlardır. Artık kendilerinin de yeteneklerinden nasiplenme zamanları gelmiştir.
Hustlers filmi full hd

Hustlers filmi tek parça izle

Kızların aklına Wall Street’teki zengin müşterileri avlama fikri gelecektir. Bu tarz bir profile sahip olan erkekleri, uzun süre takip edecektirler. Sonrasında kurdukları sinsi planlarla, kartlarını ve nakitlerini boşaltmaya çalışacaklar. Hatta kendilerini korumak için şantaj gereksinimlerini de elde edecekler. Bir süre sonra kurbanlar arttıkça, kızlar FBI’ında gözünden kaçmayacaklar. Kurbanlarının paralarını alışveriş tutkusuna dönüştürmeleri de fazlasıyla göze batacak. Ancak, hiçbir şey onlara suçlarını kabul ettirmekte yeterli olmayacak. Çekici imajlarının altında son derece hain planlar üretmeye devam edecekler.
Hustlers filmi tek parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Komedi, 2019 Film izle, Dram, Suç

Yapım: 2019

Yönetmen: Lorene Scafaria

Oyuncular: Constance Wu, Jennifer Lopez, Julia Stiles

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?