I Love You – Nanne Preethse Tek Parça izle (2019)

5.0 /10 7
I Love You – Nanne Preethse Tek Parça izle (2019)

I Love You – Nanne Preethse filmi İzle

I Love You – Nanne Preethse filmi izle Hikayenin ana kahramanı Santosh isimli bir adamdır. Karakter, son derece şaşalı bir hayata sahiptir. Öte yandan ülkesinin önemli iş adamları arasında yer alması, sürekli göz önünde bulunmasını sağlamıştır. Bu zamana kadar kendi doğrultusunda devam ettirdiği hayatı, babasının kendisine son vasiyetiyle birlikte değişmek zorunda kalacaktır. Babası, sevmediği bir kadın ile Santosh’un evlenmesini isteyecektir. Santosh, babasını kırmamak için evlenecek olsa da kalbindeki Dharmika adındaki kişinin aşkına söz geçirememektedir.
I Love You - Nanne Preethse filmi İzle

I Love You – Nanne Preethse Türkçe Dublaj izle

I Love You – Nanne Preethse filmi full hd Santosh, çevresindeki onca kadına rağmen sadece Dharmika’ya karşı bir şeyler hissetmiştir. Kendisiyle tanışmaları üniversite zamanlarına dayanmaktadır. İkilinin arasındaki çekim giderek büyümeye başlamıştır. Kısa süre sonra Dharmika’nın aşk üzerine bir tezi kaleme alması gerekecektir. Kendisinin gözünde Santosh, tam bir aşk gurusudur. Bu nedenle de onun yardımına sığınmaktan başka çaresi kalmamıştır. Fakat imajının aksine Santosh’un aşka dair hiçbir inancı yoktur. Sürekli olarak cinselliğe yönelik bir eğilim olduğunu düşünmektedir.
I Love You - Nanne Preethse filmi Full Hd İzle

I Love You – Nanne Preethse Filmi Full HD izle

I Love You – Nanne Preethse filmi tek parça izle İlk başta yardım etmek konusunda soğuk davranan Santosh, sonraki süreçte Dharmika’nın ısrarlarına daha fazla dayanamayacaktır. Santosh’u aşka ikna edebilmesi de uzun sürmeyecektir. Tezini birlikte tamamlayacakları konusunda söz veren karakter, bir anda aralarında nükseden ilişkinin ister istemez, önünü alamayacağı noktalara geldiğine şahit olacaktır.
I Love You - Nanne Preethse filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Hindistan
  • IMDb Puanı
    5.2
  • Film Dili
    Girilmedi
0 Yorum