İblis Esir-i Beden Tek Parça izle (2019)

rek
rek
rek
5.5 /10 4
İblis Esir-i Beden Tek Parça izle (2019)

İblis Esir-i Beden filmi izle


Hikâyede dört kişiden oluşan karakterlerin, başından geçenler ele alınacaktır. Dört karakterin ortak yanları, astral seyahat konusuna kafayı yormaları ve ilgi duymalarıdır. Artık, kendileri de astral seyahatte bulunmaya kalkışacaktırlar. Çünkü, bu konudaki merakları üst noktalara erişmiştir. Ancak bu seyahat sonucunda, geri dönemeyecekleri büyük olaylara şahit olacaklar.
İblis Esir-i Beden filmi izle

İblis Esir-i Beden filmi full hd


Astral seyahat, uygun kurallar dahilinde yapılmadığında birçok olumsuz yönü bulunmaktadır. Genç karakterler, ilk seyahatlerinin ardından bu durumu alışkanlık haline getirmiştirler. Bedenleri ile ruhları birbirinden ayrılan karakterler, boyutlar ile zamanlar ortasında gidip gelmektedirler. Seyahatlerin ortak tarafı 300 yıllık bir geçmişe sahip konakta tertip edilmesidir. Bazı işler ters gitmeye başlayarak, karakterlerin ruhani dünya ve gerçeklik arasında sıkışmalarına yol açacaktır. Gruplardan birisi kıl payı, kendilerini kurtaracakken, diğer gruptaki arkadaşlarını kurtarabilmek için amansız bir mücadeleye girişecektirler.
İblis Esir-i Beden filmi full hd

İblis Esir-i Beden filmi tek parça izle


Astral seyahatin üzerine gitmeleri, ürkütücü ve tanımlanamayacak sonuçlar doğuracaktır. Karakterlerin yapacakları hatalar, kaderlerini de olumsuz yönde değiştirecektir. Kendileri karanlık ruhlar tarafından hedef konumuna geçecektirler. Kendilerine musallat olan varlıklardan, kontrollerini kaybetmeden kurtulmaları gerekecektir. Diğer taraftan konak hakkındaki gizemleri de aydınlatmaya çalışacaktırlar. Çünkü, başlarına gelen her neyse konak ile arasında güçlü bağlantıların bulunduğu ortaya çıkacaktır. Bunun için ellerinden geldiğince hızlı davranmak zorundadırlar. Aksi durumda, musallat kendi kontrollerini kaybedecekleri noktalara kadar ilerleyecektir.
İblis Esir-i Beden filmi tek parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • Film Dili
    Girilmedi
55 Yorum
yusuf ertaş
12 Şubat 2021

ihşallah açılır

sude
5 Şubat 2021

daha açılmadı açılınca güzel mi değil mi söylerim

Kübra
4 Şubat 2021

İnşallah güzeldir güzele benziyor

batuhan
31 Ocak 2021

Film çok güzel olmuş

Tanerszrn
25 Ocak 2021

Şahsen film gayet guzeldi

Doğan
17 Ocak 2021

Inşallah guzel filmdir

Melike
12 Ocak 2021

Film bayağı güzel

akasya
10 Ocak 2021

güzel olabilir

akasya
10 Ocak 2021

filmi açamayan tek ben miyim be

Rıdvan
10 Ocak 2021

çok guzeldi

ahmet
19 Aralık 2020

mükemmel

cdxrdgvhgx
16 Aralık 2020

inş güzeldir

yusuf
10 Aralık 2020

cok guzeldi beğendimm

Jsjdnshs
9 Aralık 2020

Guzel filmmis ha

Tolga
7 Aralık 2020

Efsane