İçerdekiler izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
İçerdekiler izle

İçerdekiler filmi İzle

İçerdekiler filmi izle Hikâyenin merkezinde altı aydır gözaltına alınmış bir mahkûm öğretmen bulunmaktadır. Günlerden bir gün komiser tarafından odaya çağrılır ve kendisine sürpriz bir açıklama yapılır. O zamanın gerektirdiği koşullara göre mahkumların evlilik ziyaretlerinde bulunması tamamen yasaklanmıştır. Ancak komiser mahkûm öğretmene onun bu yasaktan muaf tutulacağını ve karısıyla odada görüşebileceğini anlatır. Bütün bu açıklamalar öğretmenin kafasında şüpheler ve soru işaretleri uyandırmıştır. Bir yandan neden kendisine bu olanağın sunulduğunu irdelemektedir. Fakat diğer bir yandan da karısına sahip olabilmenin hayalini kuracaktır. Karısıyla yalnız başına kalacağı komiserin odasında aklından bin bir türlü senaryo geçmektedir.
İçerdekiler filmi İzle

İçerdekiler filmi full Hd İzle

İçerdekiler filmi full hd Bütün bu şüphelerini de komisere sormuştur ve neden izin verileceğinin mantıklı bir açıklamasını isteyecektir. Komiserin cevabı ise insanlık onuru olduğu içindir. Bu söz ne kadar inandırıcı olsa da aslında suçun kanıtlanması için taktik yapılmıştır. Komiserin bulunacağı son hamle öğretmenin kaderini köklü bir şekilde etkileyecektir. Öğretmen büyük gün geldiğinde komisyon odasında uzun süre bekleyecektir. Ancak karısının hastalandığını öğrenecek ve onun yerine kız kardeşinin geldiğine şahit olacaktır.
İçerdekiler filmi Full Hd İzle

İçerdekiler filmi Tek Parça izle

İçerdekiler filmi tek parça izle Mahkûm öğretmen son kez hayal kırıklığına da uğramıştır. Çünkü en son karısıyla ilişki yaşamak için hayal kurarken bütün umutları yıkılıp parçalanmıştır. Bu saatten sonra sorgulayan ve sorgulanan değişmiştir. Öğretmen komiser tarafından maruz kaldığı bütün teknikleri karşısındaki kıza uygulayacaktır.
İçerdekiler filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: 2019 Film izle, Dram, Yeni Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Hüseyin Karabey

Oyuncular: Caner Cindoruk, Görkem Mertsöz, Settar Tanrıöğen, Gizem Soysaldı

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“İçerdekiler izle” filminde 25 Yorum bulunuyor.
 1. Tayfun

  İlgi Çekici Düşündürücü Bir FiLm oLabilir

 2. Cenk haydir

  Tesekurler

 3. Ebru Özkan

  Teşekkürler

 4. gksel

  Açan var mı abi ?

 5. serpil

  çok güzel bir film

 6. delidumrul

  nice

 7. Onur Gür

  Film güzel olmuş

 8. şükrü

  çok guzel ben

 9. Dr

  Filmi acmak bu kadar mi zor

 10. Onur Yıldız

  Güzel site tebrikler

 11. Onur

  Güzel site