İçimdeki Hazine Filmi izle

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
İçimdeki Hazine Filmi izle

İçimdeki Hazine filmi İzle

İçimdeki Hazine filmi izle Sema genç bir kadındır. Hayatında önemli bir yere sahip olan, bu yaşına kadar onu büyüten ve emek harcayan babasını ne yazık kaybetmeye mahkûm olacaktır. Babasını acı bir ölüme kurban veren Sema dünyada bir başına kalmıştır. Bütün bunlardan dolayı yıkılmış olan Sema zorlu ve ağır bir süreç yaşayacaktır. Uzun süre hem yalnızlığıyla boğuşmak zorunda kalacak hem de Ayda soyuna mensup olduğu ailesinin dünya da kalan son ferdi olarak hayatını sürdürmeye çalışacaktır. Semanın kanından tüm yakınları ölmüştür.
İçimdeki Hazine filmi İzle

İçimdeki Hazine filmi Full Hd İzle

İçimdeki Hazine filmi full hd izle hikâyemizin kahramanı Seda hayattaki tek yakını olan babasının na’şını defnetmek için İstanbul’a dönmüş, yaşadığı olaylar onu ailesel yadigârlara daha da sahip çıkmasına neden olmuştur. Köklerinin taşıdığı ruhu derin duygularla hisseden kahramanımız cenaze merasiminden hemen sonra ailesinin ona miras bıraktığı konağa yerleşmeye karar verecektir. Konağın her bir köşesi onun için oldukça önemli hatıralara sahiptir.
İçimdeki Hazine filmi Full Hd İzle

İçimdeki Hazine filmi Tek Parça izle

İçimdeki Hazine filmi tek parça izle konakta yeni bir düzen oluşturmaya çalışan Sema, kendisine miras kalan babaannesine ait şifreli bir kâğıt parçasına ulaşmasıyla hayatı karmaşık bir hal alacaktır. Üstüne binen ve sonradan keşfedeceği bir o kadar önemli yükü ölümü dahi göze alarak muhafaza etmeye çalışacak. Bu şifreli kâğıt parçasının zamanı öngörebilen bir makinenin planıdır. Bu kadar değerli olmasının bir nedeni de Piri Reis tarafından kaleme alınmasıdır.
İçimdeki Hazine filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.8 /10 Toplam oy: 20

Tür: Aksiyon, Gerilim, Yeni Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Hakan Gürtop

Oyuncular: Demir Karahan, Fatih Ayhan, Cemre Melis Çınar, Levent Sülün, Güner Özkul

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“İçimdeki Hazine Filmi izle” filminde 15 Yorum bulunuyor.
 1. zeki çelik

  çok iyi oyuncular var

 2. Serkan

  Mükemmel

 3. nazan

  kısada olsa içinde yer aldığım bir film, umarım izleyebilirim 🙂

 4. Özgür

  Bu film nasıl izlenmesi az olur

 5. Figen

  Superr