İfrit Filmi Full HD izle (2019)

2
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
İfrit Filmi Full HD izle (2019)

İfrit filmi İzle

İfrit filmi izle Hikayemizin odak noktasında, birbirini seven gençler yer almaktadır. Olayların çıkış noktasında, kısa süre önce ayrılmış olduğu sevgilisinin, tıpış tıpış yeniden kendisine dönmesini isteyen bir adam yer almaktadır. Normal şartlarda Naciye ile Gökhan isimli karakterler, birbirlerine karşı tutkulu bir aşka sahiptirler. Kısa zaman sonra evlenmeye niyetlenmiştirler. Bu zamana kadar birbirlerini hiç kırmayan ikili için ilişkileri olumlu seyretmektedir.
İfrit filmi İzle

İfrit filmi full Hd İzle

İfrit filmi full hd Gökhan için müstakbel eş adayı Naciye, büyük önem arz etmektedir. Sürekli olarak karakterin gönlünü hoş tutmaya çalışmaktadır. Fakat bir süre sonra, hain bir saldırının sonucunda engelli duruma düşecektir. Bu durum evlilik arifesinde, hayata karşı umudunu kesmesine yol açacaktır. Bunun yanında saldırının yaralarını hafif hafif atlatmaya çabalasa da bir daha kesinlikle eski Gökhan olamayacağını kabullenmiştir. Çevresindeki insanlar kendisine sürekli olarak aciz gibi bakacaktırlar.
İfrit filmi Full Hd İzle

İfrit filmi Tek Parça izle

İfrit filmi tek parça izle Gökhan’ın maruz kaldığı olaylar, Naciye’ye karşı ailesinin büyük baskılar yapmasına yol açacaktır. Naciye Gökhan’ı çok sevmiştir fakat ailesine daha fazla direnemeyerek, gerçeklerle yüzleşmeye karar verecektir. Gökhan’ı yüz üstü bırakarak, eski sevgilisi Burak’a tekrar dönecektir. Burak, yaşadığı travma neticesinde Naciye’nin kendisini terk etmesini halen sindirememiştir. Zamanında geri dönüşünü sağlamak için çeşitli büyüler yaptırmıştır. Yapılan büyülerin etkisi altında kalan Naciye, kendisine musallat olan insan dışı varlıklar karşısında savunmasız kalacaktır. Yaşamı da tehlikeye girecektir.
İfrit filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.5 /10 Toplam oy: 1487

Tür: Gerilim, Korku

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Suat Ay

Oyuncular: Zeynep Buse Kale, Emre Erdoğan, Vahit Karabey

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“İfrit Filmi Full HD izle (2019)” filminde 11 Yorum bulunuyor.
 1. Sila

  Güzel film

 2. Feyza Nur

  Yorum

 3. Feyza Nur

  Hep böyle söylüyorsunuz yorum yapıyoruz yine acılmıyor bakalım bu kez acılacak mı. Acılmazsa yazarım millet de bosa vaktini harcamamız olur yorum yazıdan diye

 4. yagmur

  biran önce açıl

 5. Yağmur

  Film artık açılsın lütfen

 6. fatmagül

  güzel bir filme benziyor izlemek için sabırsızlanıyorum.

 7. jkıjh

  ıyı

 8. Soz

  Filmde naciyenin erkek kardeşinin dinlediği bir şarkı vardı onun adı ne acaba

 9. Sa nen

  Bu be

 10. kader

  çok güzel bir filme benziyor

 11. gizem

  🙁