İhtiyar Adam ve Silah izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
İhtiyar Adam ve Silah izle

İhtiyar Adam ve Silah filmi İzle

İhtiyar Adam ve Silah filmi izle Yaşlı ve bir o kadarda nazik bir adamın hayatının en kritik dönemine şahit olacağız. Yaşlı olmasına karşılık hayattan oldukça zevk almakta ve her anını dolu dolu yaşamaktadır. Üstelik kendinden emin, özgüveni yüksek bir karaktere sahiptir. O kadar serbest ruhludur ki asla yerinde duramaz. Hapishaneden bile 18 kez kaçma becerisini göstermiştir ve bu konuda üst düzey yeteneklere sahip olmaktadır.
İhtiyar Adam ve Silah filmi İzle

İhtiyar Adam ve Silah filmi full Hd İzle

İhtiyar Adam ve Silah filmi full hd 70 yaşında olan bu adamın son hamlesi hayatında çoğu kez yaptığı gibi San Quentin isimli Hapishaneden yeniden firar etmek olacaktır. 18. Olaya da tanık olan polisler başta duyan herkes şoka girecektir. Bütün bunlar Forrest’in insanlara karşı yapacağı son sürpriz olmayacaktır. Hapisten kaçar kaçmaz, birbirinden kibar banka soygunlarını gerçekleştirir. Şartlar ne olursa olsun nazikliğinden asla taviz vermemektedir. Bu tavrı bir soyguncuya göre aykırı olduğundan karşılaşan bütün insanlar mutlu kaldıkları bir soygun deneyimine şahit olacaktır.
İhtiyar Adam ve Silah filmi Full Hd İzle

İhtiyar Adam ve Silah filmi Tek Parça izle

İhtiyar Adam ve Silah filmi tek parça izle Seri soygunların ardından Forrest’ın nam-ı bütün dünyaya yayılır. Tam tamına 93 bankayı aynı yöntem ve tekniklerle soymuştur. Olayların önüne geçmek isteyen bütün güvenlik mensupları yakalamak için izini sürmektedir. Forrest ise yaptıklarından tedirginlik duymadan hayatın sürdürecek ve üstelik 70 yaşında olmasına rağmen yeniden âşık olacaktır. Hem aşkıyla hem de polisle yaşayacağı kovalamacaların sonu tahmin ettiği gibi olacaktır.
İhtiyar Adam ve Silah filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: 2019 Film izle, Dram, Komedi, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj, Yeni Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: David Lowery

Oyuncular: Robert Redford, Casey Affleck, Danny Glover, Tika Sumpter, Sissy Spacek

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?