İki İyi Çocuk Full HD izle (2018)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
İki İyi Çocuk Full HD izle (2018)

İki İyi Çocuk filmi İzle

İki İyi Çocuk filmi izle Hikayemiz, zihinsel problemleri bulunan bir gencin kendisi ile arasında bağ kurmayı başardığı bir polisle şahit olduğu durumları aktaracaktır. Ercan isimli karakterimiz, doğuştan zihinsel engelli olarak dünyaya gelmiştir. Üstünü üstlük babasını da küçük yaşlarda bir trafik kazasında kaybetmiştir. Şimdiki hayatını ise annesiyle birlikte Antakya’da sürdürmektedir. Çaresizlik içinde bir yaşam sürdürmeye mahkûm edilse de karakterimiz asla yaşama sevincini kaybetmeyecektir.
İki İyi Çocuk filmi İzle

İki İyi Çocuk filmi full Hd İzle

İki İyi Çocuk filmi full hd Hayatı boyunca şahit olduğu acı dolu zamanları atlatarak, hayaline sarılması yaşama sevincini sürdürmesine faydalı olmuştur. Kendi hayal dünyasında, polis olduğunu düşünmekte olan Ercan, tüm herkes tarafından saygı duyulduğuna ve sevildiğine inanmaktadır. Sahip olduğu bu hayal, şehre kısa süre önce görevlendiren baş komiser Serdar’ın da dikkatini çekecektir. İlk başlarda çarpıcı tanışmaları sonrasında aralarında özel bir bağ kurulmasına neden olacaktır. Bu süreçte birbirlerini anlayabilmeye odaklanacaktırlar.
İki İyi Çocuk filmi Full Hd İzle

İki İyi Çocuk filmi Tek Parça izle

İki İyi Çocuk filmi tek parça izle İlk tanıştıkları andan itibaren baş komiser Serdar, Ercan’ı himayesi altına alarak tıpkı kardeşiymiş gibi ilgilenmektedir. Aralarındaki ilişki ikisini de memnun edebilecek türdendir. Halinden memnun olan karakterlerin, yaşayacakları olumsuz bir olay, birbirlerine olan tüm bakış açılarını değiştirecektir. Kısa süre sonra Ercan, bir kaçakçılık organizasyonunun içine dahil edilecektir. Serdar hem Ercan’ı tehlikelerden kurtarmaya çalışacak hem de Defne’nin peşinden koşarak kalbini çalmaya çalışacaktır. İki kulvarda da elinden gelen bütün çabayı sergileyecektir.
İki İyi Çocuk filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.7 /10 Toplam oy: 60

Tür: Dram, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Mehmet Demir Yılmaz

Oyuncular: Sarp Levendoğlu, Kazım Karakadıoğlu, Sevcan Yaşar, Devrim Özder Akın, Mehmet Ulusoy (i)

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“İki İyi Çocuk Full HD izle (2018)” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. uıgu

    ıugıgu

  2. hilmi yüksel

    ilk defa izleyeceğim nasıl bakalım