Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

İkizler Projesi Türkçe Dublaj izle (2019)

14
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART ALTYAZILI HDYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
İkizler Projesi Türkçe Dublaj izle (2019)

İkizler Projesi filmi İzle

İkizler Projesi filmi izle Hikâyede Henry Brogen isimli bir suikastçının, değişmek durumunda kalan yaşamı ele alınacaktır. Siyahi karakter, yer altı dünyasının en seçkin suikastçıları arasında zirveye oturmuştur. Bugüne kadar memnun kalmayan müşterisi yoktur. Aldığı her iş, istenilen ve planlan gibi sonuçlanmıştır. Kariyerini uzun süre birbiri ardına insanları öldürerek sürdürmüştür. Yeteneği, yeraltı dünyasının gözünde paha biçilemezdir. Fiyatı da buna oranla pahalılaşmıştır. Karakter, artan taleplere yetişmek konusunda bile sorun yaşamaya başlayacaktır.
İkizler Projesi filmi İzle

İkizler Projesi filmi full Hd İzle

İkizler Projesi filmi full hd Henry, yoğun kariyerinin sonrasında pis işlerden elini ayağını çekmeye karar verecektir. Çünkü, kendisinin işi artık şansını fazlasıyla zorlamaya başlamıştır. Emekli olarak inzivaya çekilmeyi düşünecektir. Ancak yeraltı dünyasının kendisinin olmadan faaliyetlerini yürütmesi imkânsız görülmüştür. Bu nedenle de çıkarcı insanlar tarafından, kendisine tıpa tıp benzeyen bir klonu yapılmıştır. Bu klon tıpkı 25 yıl önceki Henry’nin çaylaklık sürecinde görüldüğü gibidir. Fakat kendisinin klon olduğundan çok geç haberi olacaktır.
İkizler Projesi filmi Full Hd İzle

İkizler Projesi filmi Tek Parça izle

İkizler Projesi filmi tek parça izle İkizi tarafından kovalanmaya başlayan Henry, kendisinin adımlarını bir adım önceden tahmin ettiğinden kaçmakta zorlanmayacaktır. Birkaç kez başından böyle bir kovalamaca geçtikten sonra artık kimin kendisiyle problemi olduğunu öğrenmek için karakterle yüzleşmesi gerekecektir. Ancak, simasını gördüğünde gözlerine inanmakta zorluk yaşayacaktır. Çünkü, 25 sene önceki hali karşısında duracaktır. Bunca yıllık deneyimi sayesinde, yeraltı dünyasının kendisine ne planladığını çözmekte zorlanmayacaktır. Bunu klonuna da anlatmak için çeşitli sorgulamalar yaptıracaktır.
İkizler Projesi filmi Tek Parça izle

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri

Yapım: 2019 - ABD, Çin

Yönetmen: Ang Lee

Oyuncular: Will Smith, Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?