Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Il signor Diavolo Filmi izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PARTYorum yap

[Toplam: 4   Ortalama: 4/5]
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Il signor Diavolo Filmi izle (2019)

Il signor Diavolo filmi İzle

Il signor Diavolo filmi izle Hikâyede kendisinin yerel rahiplerden birisi tarafından koğuşta öldürülmesi üzerinde durulacaktır. Carlo isimli karakter henüz 14 yaşındadır. Hayatı keşfetme yaşında olmasına rağmen beklenmedik bir eyleme imza atacaktır. Emilio isimli karakter, engelli bir bireydir. Kendisinin bakımı da yerel bir rahip tarafından üstlenilmiştir. Carlo, bir süre sonra Emilio’yu öldürecektir. Yaşanılan skandal İtalya’nın İçişleri Bakanlığı’nı ve tüm yetkililerini harekete geçirecektir. Olup bitenlerin açığa kavuşturulması istenecektir. Kilise ile siyasi arenanın nabzı zaman dilimi itibariyle gergindir. Muhafazakâr partinin iktidar olması, dolaylı olarak kilisenin korunması zorunluluğunu ortaya çıkaracaktır.
Il signor Diavolo filmi İzle

Il signor Diavolo filmi full Hd İzle

Il signor Diavolo filmi full hd Eğer ki kilise korunamadığı takdirde siyasi arenada büyük bir kan kaybı yaşanacaktır. Carlo, genç katil olmasının yanında şeytandan bahsetmesiyle beraber de herkesi endişelendirecektir. Olayın üzerine gidildiğinde rahibelerden birisinin, Emilio’yu öldürmesi için kendisini kışkırttığını öne sürecektir. Kendisi tarafından Emilio’nun ölümünde Carlo’nun yakın arkadaşı Paolino’nun ölümüne neden olması gösterilecektir.
Il signor Diavolo filmi Full Hd İzle

Il signor Diavolo filmi Tek Parça izle

Il signor Diavolo filmi tek parça izle Carlo inançları doğrultusunda sergilediği eylemle beraber Paolino’yu ölüler ülkesinden geri getirmek istemiştir. Emilio’yu da içinde şeytan barındıran biri olarak görmüştür. Bütün bunlar dolaylı olarak kendisini öldürme isteğini arttırmıştır. Fakat olaylar irdelendikçe pek masumane kalmayacak detaylar ortaya çıkarılacaktır. Emilio’nun yarattığı yıkım uzun süre ülke gündemini meşgul edecek ve siyasilerle kilise arasında iplerin gerilmesine yol açacaktır.
Il signor Diavolo filmi Tek Parça izle

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2019 - İtalya

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Pupi Avati

Oyuncular: Gabriel Lo Giudice, Filippo Franchini, Cesare Cremonini

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Il signor Diavolo Filmi izle (2019)” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. fatih043 - 6 ay önce demiş ki:

    daha bakamadım ama güzel bir film’e benziyor

  2. ender - 6 ay önce demiş ki:

    güzell

  3. İbrahim üner - 6 ay önce demiş ki:

    Güzel film beğendim