İlham Perisi – Muse izle

1
SUPER FHD FRAGMANYorum yap
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
İlham Perisi – Muse izle

İlham Perisi izle, Muse 2019 filmi izle Hikâyenin ana odağında, dünyanın en önde gelen yazarlarından Harry Newman yer bulmaktadır. Karakter, kendi kaleminden bu zamana kadar eşi benzeri görülmeyen, 22 adet korku gerilim kitabı üretmiştir. Bu kitaplar, satış rakamlarıyla birlikte yayın dünyasının zirvesinde yer almıştır. Hayatı olabildiğince iyi seyreden Newman, günlerden bir gün kızının beklenmedik ölüm haberini almasıyla, büyük bir yıkım geçirecektir. Bu zamana kadar karakterin tek değerlisi ve dert ortağı biricik kızıdır. Onsuz dünyada bir başına kalmak ruhuna ağır gelmektedir. Uzun zaman önce kaybettiği eşinin acısının üstüne bir de bu katlanamayacağı bir durumdur.

İlham Perisi – Muse filmi İzle

İlham Perisi – Muse filmi full Hd İzle

İlham Perisi – Muse filmi full hd Newman, nasıl hissederse hissetsin yasını atlatmak ve yeniden işinin başına dönmek zorundadır. Çünkü yayın eviyle süren anlaşmasını yerine getirmekle mükelleftir. Bu anlaşma doğrultusunda, yeni bir gerilim türünden kitap yazması gerekmektedir. Yayın evinin patronu yayıncı, iş dışında Newman’ın en yakın dostudur. Karakter, Newman’a şehir dışında bulunan eski evine çekilmesini tavsiye edecektir. Newman’da ilham perisinin gelebileceği düşüncesiyle şüphe etmeden tavsiyeye kulak verecektir.

İlham Perisi – Muse filmi Tek Parça izle

İlham Perisi – Muse filmi tek parça izle Uzun süren bekleyiş, Newman’ın ümitlerini iyiden iyiye tüketmeye başlamıştır. İlham perisinin kendisini terk ettiğine karar kıldığı vakit, bahçesinde bir anda beliren yeni davetsiz misafirlerinin olduğuna dikkat çekecektir. Karakter, yeni kitabı için ilk bölümü yazabileceği bir malzeme edinmiştir.

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Dram, 2019 Film izle, Gerilim, Korku, Türkçe Altyazılı

Yapım: 2019 - İngiltere

IMDB Puanı: 3.9

Yönetmen: Richard John Taylor

Oyuncular: Nicholas Ball , Pisi Lucas , Kev Orkian

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“İlham Perisi – Muse izle” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. Mahmut

  Çok iyi film

 2. Mahmut

  Çok iyi

 3. ella

  cok guzel

 4. nisa

  fbfxf

 5. Ggsfi

  Jgfjljü