In the Tall Grass Filmi izle (2019)

1

rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
In the Tall Grass Filmi izle (2019)

In the Tall Grass filmi İzle

In the Tall Grass filmi izle Hikâyenin kahramanları Becky ile Cal isimli iki kardeştir. Sıradan bir günde, teyzelerini ziyaret için taşrada yer alan ve uzun otların çevrelediği evine doğru yola çıkacaktırlar. Yolları uzun olan ikili, sohbet ede ede hedeflerine ulaşmaya çalışmaktadırlar. Bir süre sonra yolculuktan yorulan ikili, dinlenmek üzere bir yol kenarında soluklanmaya karar verirler. Bu sırada yakınlardaki bir tarladan, imdat çağrıları duyarlar. Araçlarını terk eden iki kardeş, tarlada yardım çağrısı yapan çocuğa ulaşmak için mücadeleye girişirler. Fakat tarladaki otlar boylarını aşması sebebiyle, bir süre sonra kaybolmalarına yol açacaktır.
In the Tall Grass filmi İzle

In the Tall Grass filmi full Hd İzle

In the Tall Grass filmi full hd İyilik adına kalkıştıkları girişim, iki kardeşi birbirlerinden ayırmıştır. Öncelikli olarak uzun otları aşıp, birbirlerine ulaşmaya çalışan kardeşler, sonrasında tarladan çıkarak yollarına devam etmek zorundadırlar. Başlarda sıradan bir tarlada kaybolduklarını düşünseler de asıl durum bundan çok uzaktır. Çünkü tarla olabildiğince enteresandır.
In the Tall Grass filmi Full Hd İzle

In the Tall Grass filmi Tek Parça izle

In the Tall Grass filmi tek parça izle İki kardeşin mücadeleleri gece vakitlerine kadar sürse de henüz bir ilerleme dahi kat edememiştirler. Üstelik artık kaybolmalarını takiben hayatları da riske girmiştir. Tarlada tıpkı kendileriyle aynı kaderi paylaşan karakterler de mevcuttur. İki şansız kardeşin, birbirlerine ulaşmaları ve yolculuklarına devam etmeleri fazlasıyla zordur. Fakat başka çareleri de yoktur. Bu nedenle de artık şanslarının dönmesini bekleyecektirler. Aksi takdirde tarlada çürüyüp yok olacaktırlar.
In the Tall Grass filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.9 /10 Toplam oy: 11

Tür: Korku, 2019 Film izle, Dram, Gerilim, Netflix, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Vincenzo Natali

Oyuncular: Laysla De Oliveira, Patrick Wilson, Will Buie Jr.

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?