Inside Man: Most Wanted Filmi izle (2019)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Inside Man: Most Wanted Filmi izle (2019)

Inside Man Most Wanted filmi İzle

Inside Man Most Wanted filmi izle Hikâyede Amerika’da yeni yerler keşfetmeye çalışan bir grup turist ön planda olacaktır. Yeni bir yer keşfetmek için çıktıkları bu serüven, bir anda kendilerini yer altı dünyasında bulmalarına yol açacaktır. Çünkü yeraltı dünyasının, en tehlikeli mafyalarından birisi hedeflerine turistleri koymuştur. Turistleri rehin olarak almayı başarabildikleri takdirde, Amerika Birleşik Devletleri’nden de fidye isteyebilecektirler. Bunun için sıkı bir plan hazırlayan mafya üyeleri, sıradan görünen bir zamanda faaliyetlerine başlayacaktırlar.
Inside Man Most Wanted filmi İzle

Inside Man Most Wanted filmi full Hd İzle

Inside Man Most Wanted filmi full hd Mafya üyeleri, planlarının başarısı sayesinde yüze yakın turisti müze içerisinde esir etmeyi başarmıştırlar. CIA ve FBI’ın da kısa sürede haberdar olduğu konu, beraber bir operasyon yürütülmesini gerekli kılmıştır. Hükümetin en büyük amacı rehinelerin kılına bile zarar gelmemesidir. Bunun için yapılabileceklerin sınırı yoktur. Geçmişte iki birimde çalışan usta bir personelin kapısı sırf bu müzakere süreci için yıllar sonra yeniden çalınacak ve yardımı istenecektir.
Inside Man Most Wanted filmi Full Hd İzle

Inside Man Most Wanted filmi Tek Parça izle

Inside Man Most Wanted filmi tek parça izle Kahramanımız, ülkede müzakere konusundaki en başarılı kişidir. Bu nedenle de omuzlarındaki sorumluluğun bilincindedir. Geçmiş kariyerinde edindiği tecrübenin de faydasını fazlasıyla görecektir. Fakat ortada büyük bir bürokrasi açığı mevcuttur. Bu nedenle de operasyonun kaderi tamamen kendi seyrinde ilerleyecektir. Bir süre sonra mafya da bu bürokrasi açığının farkına varıp, kendi menfaatlerine kullanmaya çalışacaktır. Gözünü para bürümüş karakterleri alt etmesi fazlasıyla güç gerçekleşecektir.
Inside Man Most Wanted filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 7.4 /10 Toplam oy: 7

Tür: Aksiyon, 2019 Film izle, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 5.4

Yönetmen: M.J. Bassett

Oyuncular: Rhea Seehorn, Roxanne McKee, Tanya van Graan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Inside Man: Most Wanted Filmi izle (2019)” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. arif özsaygı

  harika

 2. sanane

  çok yavaş site

 3. twona

  süper

 4. MUHAMMET

  Beklicez