Intern Detective Full HD izle (2019)

rek
rek
rek
5.6 /10 788
Intern Detective Full HD izle (2019)

Intern Detective filmi İzle

Intern Detective filmi izle Hikayemizde genç bir karakterin, akranlarının aksine sahip olduğu tutkulara dikkat çekilecektir. Karakterimiz, Oh Gyun-Sic akranlarından çok farklı bir düşünce yapısına sahiptir. Çünkü küçüklükten beri, başarılı bir dedektif olmaya kafayı takmıştır. Bunun yanında kendisine Disleksi yani öğrenme bozukluğu teşhisi konulacaktır. Bu teşhisin konulmasıyla birlikte, karakterin hayatı farklı yönde seyredecektir. Ayrıca hayaline de sonsuza kadar veda etmesi gerekecektir.
Intern Detective filmi İzle

Intern Detective Türkçe Dublaj izle

Intern Detective filmi full hd Genç karakter Oh Gyun-Sic, disleksi hastalığıyla mücadele ederken, umutsuz bir duruma düşmüştür. Fakat içgüdüsel olarak dedektiflikten kolay kolay vazgeçemeyecektir. Günlerden bir gün hiç hesapta yokken, şansı sayesinde bir soyguncu yakalamayı başaracaktır. Karakterin öyküsü, ülkesinde bir kahraman olmasına ve Kore’nin ilk stajyer dedektifi unvanını almasına fırsat tanıyacaktır. Bütün umutlarının bittiği noktada yeniden ayağa kalkma fırsatı bulan karakter, kendisine verilen bu şansı en iyi şekilde değerlendirmek isteyecektir. Bunun için de gecesini gündüzüne katmaktan çekinmeyecektir.
Intern Detective filmi Full Hd İzle

Intern Detective Filmi Full HD izle

Intern Detective filmi tek parça izle Genç karakter, sonuç olarak bir soyguncu yakalamış olsa da diğer dedektifler tarafından itibar görmeyecektir. Kendisinin son derece beceriksiz olduğu düşünülecektir. Bu nedenle de her fırsatta azarlanan kişi olacaktır. Hikâyenin bir diğer karakteri de Lee Min-Joo adında bir kadındır. Karakter, kısa zaman önce geçirmiş olduğu kaza sonucunda spor kariyerini noktalayarak, spor gazetelerinden birisinde stajyer muhabirlik yapmaya başlamıştır. Ancak yazma yeteneğindeki yetersizlik kovulmasına yol açacaktır. İkilinin yollarının kesişmesi, çeşitli durumlara yol açacaktır.
Intern Detective filmi Tek Parça izle

 • Yapım Yılı
  2019 - Güney Kore
 • Film Dili
  Girilmedi
50 Yorum
Zehra
17 Ocak 2021

Kore filmi olmalıydı peki niye amerikan filmi açılıyor

sny
13 Aralık 2020

bu film için süper çok iyi diyenler nasıl izlemişler anlamadım saatlerdir açılmıyor iyi numara yalnız

  admin
  13 Aralık 2020

  izleme seçeneklerinde bi sorun yok, sayfayı yenileyin

sny
13 Aralık 2020

bende yükleniyor diyor ama uzun süredir bekliyom açılmıyor

tuğba ayaz
12 Aralık 2020

çok iyi

amet toprak
17 Kasım 2020

helalal

asfasfas
11 Kasım 2020

dsghdsghs

Serra
10 Kasım 2020

Film neden acilmiyor

Htce
2 Kasım 2020

Sabırsızlıkla bekliyorum umarım komik bir filmdir

Ronahi
31 Ağustos 2020

.