Investıgatıon 13 Türkçe Dublaj izle (2019)

rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Investıgatıon 13 Türkçe Dublaj izle (2019)

Investıgatıon 13 filmi İzle

Investıgatıon 13 filmi izle Hikâyede bir grup öğrencinin, başlarına açılacak belalar ön planda yer alacaktır. Karakterlerin araştırma konuları, bilimsel açıdan ruhani varlıklar hakkındadır. Bu şekilde üzerlerine giderek, bilimin onları tanımlayabilmesi için mücadele etmeye başlamıştırlar. Öte yandan okul kurullarına takdim edecekleri çalışmalarıyla birlikte, üniversitelerinde bu zamana kadar ki parapsikolojik alandaki ilk dersi vermiş olacaktırlar.
Investıgatıon 13 filmi İzle

Investıgatıon 13 filmi full Hd İzle

Investıgatıon 13 filmi full hd Kurul tarafından öğrencilerin her ne olursa olsun başarısız olacakları düşünülmektedir. Çünkü, geçmişteki her 12 araştırmalarında da somut şeyler elde edememiştirler. Fakat bu durum gruba, işlerine daha sıkı asılmalarını ve varlıklar ile daha fazla haşır neşir olmaya çalışmalarını önemsetmiştir. Grup için bu seferki araştırmanın önemi de inançları bakımından önemli olacaktır. Bu zamana kadar elde etmiş oldukları birikim ve tecrübeyi, bu sefer başarıyla tescilleyeceklerine inançları tamdır.
Investıgatıon 13 filmi Full Hd İzle

Investıgatıon 13 filmi Tek Parça izle

Investıgatıon 13 filmi tek parça izle 13. Araştırma da kendilerinin bölgesi Black Grove Psikiyatrik Akıl Hastanesi olacaktır. Bu hastaneyi önemli kılan tarafsa, Köstebek Adam isimli bir efsanenin doğduğu yer olmasıdır. Araştırma grubu, daha içerdeki ilk anlarında bile başlarına gelecekler konusunda endişelenmeye başlayacaktırlar. Paranormal olayları incelemek, her ne kadar birincil amaçları olsa da hastaneye ait birtakım sırları da ifşa etme fırsatı yakalayacaklar. Bu durum, başlarına birçok belanın da açılmasının birincil faktörü olacak. Bir taraftan canlarını kurtarmaya çalışacak olan karakterler diğer taraftan da araştırmayı noktalamaya çalışacaklar.
Investıgatıon 13 filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 8.5 /10 Toplam oy: 2

Tür: Gerilim, 2019 Film izle, Korku, Türkçe Altyazılı

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Krisstian de Lara

Oyuncular: Meg Foster, Stephanie Hernandez, Patrick Flanagan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Investıgatıon 13 Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 6 Yorum bulunuyor.
 1. Demet

  Super

 2. talha

  Nxnxnd

 3. esmeralda

  süper

 4. Muhammed

  Ok

 5. asdasd

  sadad

 6. Seda

  İzlemdım dha