Ip Man 4 Filmi Full HD izle (2019)

rek
rek
rek
6.7 /10 21
Ip Man 4 Filmi Full HD izle (2019)

Ip Man 4 filmi İzle

Ip Man 4 filmi izle Ip Man yeniden dövüş sanatıyla buluşacak. Özellikle de kendisinin bu konuda yıllar boyu süren tecrübeleri en büyük silahı olacak. Dövüş sanatını tekrar iyilikten yanak kullanmaktan bir an olsun vazgeçmeyecek. Bunun yanında tevazu, güç ve ustalığı bir arada bulundurmanın sorumluluğunu taşıyacak. Bu zamana kadar bütün bilgilerini, aktarabildiği kadar çok öğrenciye aktarmaya çalışmıştır. Özellikle de kendi alanında saygın bir usta olabilmenin koşullarını yerine getirmeye çabalamaktadır.
Ip Man 4 filmi İzle

Ip Man 4 Türkçe Dublaj izle

Ip Man 4 filmi full hd Ip Man ile Bruce Lee’nin karşılaşmaları bir önceki hikâyede gerçekleşmiştir. Bu karşılaşma sonrasında ikilinin, birbirleriyle aralarındaki ilişki de konu olarak işlenecektir. Dövüş dünyasının iki önemli ismi, birbirlerinin karşısına geçmeyi asla düşünmeyecektirler. Bunun yanında dövüş sanatının, tamamen mütevazilik ve irade gerektirdiğini kabullenmek zorunda kalacaklar. Bruce Lee, Ip Man’dan öğreneceği birçok nokta olacağını yeniden keşfedecek.
Ip Man 4 filmi Full Hd İzle

Ip Man 4 Filmi Full HD izle

Ip Man 4 filmi tek parça izle Ip Man’ın Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco şehrine çıkacağı yolculuk, büyük çaptan bir tehlikenin de tetikleyicisi olacak. Çünkü bütün yolculuğun temelinde Bruce Lee yatacak. Kendi öğrencisinin Wing Chun okulu açtığını haber alan Ip Man, bu konuda yerel dövüş sanatları topluluğunun fazlasıyla üzüldüğüne şahit olacak. Öğrencisini yeniden yönlendirmenin fayda sağlayacağının düşüncesinde, ona rehberlik etmek üzere yola çıkacak. Fakat ABD’de karşılaşacağı manzara, kendisinin kontrolden çıkmasını tetikleyecek. Özellikle de insanların, birbirlerine karşı tevazu göstermemesine tahammül edemeyecek.
Ip Man 4 filmi Tek Parça izle

  • Türler Aksiyon, Biyoğrafi, Dram

  • Yönetmen: Wilson Yip

  • Oyuncular: Donnie Yen, Scott Adkins, Vanness Wu, Kwok-Kwan Chan, Kent Cheng

  • Yapım Yılı
    2019 - Hong Kong
  • Film Dili
    Girilmedi
801 Yorum
KRALL70
25 Nisan 2021

harika