Ip Man 4 Final izle

SUPER FHD FRAGMAN Yorum Yap
6.5 /10 51
Ip Man 4 Final izle

Ip Man 4 Final izle, Yip Man 4 izle, ⚡ Aksiyon Dövüş türü Netflix filmi Full HD 1080p izle, Ip Man 4 Final Türkçe Dublaj ve Altyazılı Youtube Fragmanı izle. Ip Man yeniden dövüş sanatıyla buluşacak. Özellikle de kendisinin bu konuda yıllar boyu süren tecrübeleri en büyük silahı olacak. Dövüş sanatını tekrar iyilikten yanak kullanmaktan bir an olsun vazgeçmeyecek. Bunun yanında tevazu, güç ve ustalığı bir arada bulundurmanın sorumluluğunu taşıyacak. Bu zamana kadar bütün bilgilerini, aktarabildiği kadar çok öğrenciye aktarmaya çalışmıştır. Özellikle de kendi alanında saygın bir usta olabilmenin koşullarını yerine getirmeye çabalamaktadır.

Ip Man 4 filmi İzle

Ip Man 4 Final – Yip Man 4 Konusu

Ip Man 4 Final Türkçe Dublaj izle Ip Man ile Bruce Lee’nin karşılaşmaları bir önceki hikâyede gerçekleşmiştir. Bu karşılaşma sonrasında ikilinin, birbirleriyle aralarındaki ilişki de konu olarak işlenecektir. Dövüş dünyasının iki önemli ismi, birbirlerinin karşısına geçmeyi asla düşünmeyecektirler. Bunun yanında dövüş sanatının, tamamen mütevazilik ve irade gerektirdiğini kabullenmek zorunda kalacaklar. Bruce Lee, Ip Man’dan öğreneceği birçok nokta olacağını yeniden keşfedecek.

Ip Man 4 Final – Yip Man 4 Oyuncuları

Ip Man 4 Final filmi Full HD izle Ip Man’ın Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco şehrine çıkacağı yolculuk, büyük çaptan bir tehlikenin de tetikleyicisi olacak. Çünkü bütün yolculuğun temelinde Bruce Lee yatacak. Kendi öğrencisinin Wing Chun okulu açtığını haber alan Ip Man, bu konuda yerel dövüş sanatları topluluğunun fazlasıyla üzüldüğüne şahit olacak. Öğrencisini yeniden yönlendirmenin fayda sağlayacağının düşüncesinde, ona rehberlik etmek üzere yola çıkacak. Fakat ABD’de karşılaşacağı manzara, kendisinin kontrolden çıkmasını tetikleyecek. Özellikle de insanların, birbirlerine karşı tevazu göstermemesine tahammül edemeyecek.

Ip Man 4 Final filmini sitemiz üzerinden 1080p kalite de Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak Full HD Netflix seçeneğiyle izleyebilir, Youtube fragmanı seyredebilirsiniz. Daha fazlası için hd film izle sitemiz superfullhdfilmizle.com’de başka filmler arayın.

 • Türler Aksiyon, 2019 Film izle, Biyoğrafi, Dram, Türkçe Dublaj

 • Orjinal Adı Yip Man 4

 • Yönetmen: Wilson Yip

 • Oyuncular: Donnie Yen, Scott Adkins, Danny Kwok-Kwan Chan, Vanness Wu, Jim Liu, Kent Cheng, Yue Wu, Ka-nin Ngo, Adrian Wheeler, Chris Collins

 • Yapım Yılı
  2019
 • IMDb Puanı
  7
 • Film Süresi
  107 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj
803 Yorum
murat ABDAL
27 Haziran 2021

filmi ilk izlediğimde tüğlerim diken diken oldu

murat ABDAL
27 Haziran 2021

film harika bir anlatımla gerçekleşmiş oyuncuların performansslarıda üst düzey bir performans ile olmuş

KRALL70
25 Nisan 2021

harika