İstanbul Kırmızısı Full HD izle (2017)

rek
5.4 /10 611
İstanbul Kırmızısı Full HD izle (2017)

İstanbul Kırmızısı filmi İzle

İstanbul Kırmızısı filmi izle Hikayemiz benzer kaderlere sahip Orhan ile Deniz arasında yaşanılanları aktaracaktır. Orhan adındaki karizmatik karakterimiz, kısa zaman önce trajedik bir olaya şahit olmuştur. Olay sonucunda yaşadığı acının etkisinden kolay kolay çıkamamıştır ve uzun süre etkisinde kalmıştır. Bunun yanında hayatta elinde bulundurduğu bütün varlığını da kaybetmiştir. Sonraki hayatını tamamen vahşi yaşamak üzerine kurmuş, eskilerdeki başarılı yazar imajından epey uzaklaşmıştır.
İstanbul Kırmızısı filmi İzle

İstanbul Kırmızısı Türkçe Dublaj izle

İstanbul Kırmızısı filmi full hd Orhan, yeni bir başlangıç yapmak ve eski hayatından kurtulabilmek adına temelli olarak Londra’ya yerleşecektir. Karakterimiz, burada editörlük yaparak geçimini sağlayacak ve hayata kaldığı yerden devam edecektir. Uzun yıllar sonrasında aldığı bir iş nedeniyle, İstanbul’a dönmek zorunda kalacaktır. Bu dönüş son derece ani olacak ve karşılaşacağı durumlar standarttan farklı gerçekleşecektir.
İstanbul Kırmızısı filmi Full Hd İzle

İstanbul Kırmızısı Filmi Full HD izle

İstanbul Kırmızısı filmi tek parça izle Orhan’ın bu ani dönüşünün mimarı, alanında son derece popüler bir yönetmen olan Deniz Soysal’dır. İkili, kaderin cilvesi sayesinde bir araya gelmişlerdir. Deniz Soysal, uzun zamandır bir kitap hazırlamakta ve yayınlamak için sona gelmektedir. Bu kitabın konusuysa Deniz’in çocukluk anılarıdır. Özellikle de çocukluğunun geçtiği şehirde, hafızasındaki bütün anıları yazmaya çalışmış ve kitap haline getirmiştir. Fakat yayınlamadan önce son olarak Orhan’ın dokunuşlar yapmasına ihtiyaç duyacaktır. Bu sayede Orhan’ın ustalığını değerlendirmiş olacak ve tam anlamıyla içine sinen bir esere sahip olabilecektir. Orhan’da elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışacak ve önüne çıkan geçmişiyle mücadele edecektir.
İstanbul Kırmızısı filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2017 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
192 Yorum
13
11 Aralık 2020

Film açılırsa izleyeceğim.

oktay
9 Aralık 2020

acıl susam acıl

Hasan zileli
6 Aralık 2020

Etkileyici ve super oyunculuk

mina
6 Aralık 2020

filmi izlemek istiyorum güzel olduğunu düşünüyorum

Yase
6 Aralık 2020

Hos

İbrahim
1 Aralık 2020

Güzel film

Hakan
29 Kasım 2020

Açılmadı hala

musa
27 Kasım 2020

merak ettim geldim

sevtap
23 Kasım 2020

bekleniyor

rinas
23 Kasım 2020

grazie

Muges
20 Kasım 2020

Şaka mı

Ruslan
19 Kasım 2020

Cox yaxsi filmdi