İstanbul Kırmızısı Full HD izle (2017)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
İstanbul Kırmızısı Full HD izle (2017)

İstanbul Kırmızısı filmi İzle

İstanbul Kırmızısı filmi izle Hikayemiz benzer kaderlere sahip Orhan ile Deniz arasında yaşanılanları aktaracaktır. Orhan adındaki karizmatik karakterimiz, kısa zaman önce trajedik bir olaya şahit olmuştur. Olay sonucunda yaşadığı acının etkisinden kolay kolay çıkamamıştır ve uzun süre etkisinde kalmıştır. Bunun yanında hayatta elinde bulundurduğu bütün varlığını da kaybetmiştir. Sonraki hayatını tamamen vahşi yaşamak üzerine kurmuş, eskilerdeki başarılı yazar imajından epey uzaklaşmıştır.
İstanbul Kırmızısı filmi İzle

İstanbul Kırmızısı filmi full Hd İzle

İstanbul Kırmızısı filmi full hd Orhan, yeni bir başlangıç yapmak ve eski hayatından kurtulabilmek adına temelli olarak Londra’ya yerleşecektir. Karakterimiz, burada editörlük yaparak geçimini sağlayacak ve hayata kaldığı yerden devam edecektir. Uzun yıllar sonrasında aldığı bir iş nedeniyle, İstanbul’a dönmek zorunda kalacaktır. Bu dönüş son derece ani olacak ve karşılaşacağı durumlar standarttan farklı gerçekleşecektir.
İstanbul Kırmızısı filmi Full Hd İzle

İstanbul Kırmızısı filmi Tek Parça izle

İstanbul Kırmızısı filmi tek parça izle Orhan’ın bu ani dönüşünün mimarı, alanında son derece popüler bir yönetmen olan Deniz Soysal’dır. İkili, kaderin cilvesi sayesinde bir araya gelmişlerdir. Deniz Soysal, uzun zamandır bir kitap hazırlamakta ve yayınlamak için sona gelmektedir. Bu kitabın konusuysa Deniz’in çocukluk anılarıdır. Özellikle de çocukluğunun geçtiği şehirde, hafızasındaki bütün anıları yazmaya çalışmış ve kitap haline getirmiştir. Fakat yayınlamadan önce son olarak Orhan’ın dokunuşlar yapmasına ihtiyaç duyacaktır. Bu sayede Orhan’ın ustalığını değerlendirmiş olacak ve tam anlamıyla içine sinen bir esere sahip olabilecektir. Orhan’da elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışacak ve önüne çıkan geçmişiyle mücadele edecektir.
İstanbul Kırmızısı filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.4 /10 Toplam oy: 611

Tür: Dram, Romantik, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Ferzan Özpetek

Oyuncular: Tuba Büyüküstün, Halit Ergenç, Mehmet Günsür, Nejat İşler, Zerrin Tekindor,

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“İstanbul Kırmızısı Full HD izle (2017)” filminde 192 Yorum bulunuyor.
 1. 13

  Film açılırsa izleyeceğim.

 2. oktay

  acıl susam acıl

 3. Hasan zileli

  Etkileyici ve super oyunculuk

 4. mina

  filmi izlemek istiyorum güzel olduğunu düşünüyorum

 5. Yase

  Hos

 6. İbrahim

  Güzel film

 7. Hakan

  Açılmadı hala

 8. musa

  merak ettim geldim

 9. sevtap

  bekleniyor

 10. rinas

  grazie

 11. Muges

  Şaka mı

 12. Ruslan

  Cox yaxsi filmdi