İyi Oyun Full Hd İzle (2018)

Fragman TR Moly
6.1 /10 60
İyi Oyun Full Hd İzle (2018)

İyi Oyun İzle

İyi Oyun İzle filminde Cenk adlı gencin hayatında karşısına çıkan bütün zorluklarla tek başına çıktığı ve bu mücadeleleri anlatılmaktadır. Günümüzde bilgisayar ve bilgisayar oyunlarına ilgili olan bütün çocuklar gibi, cenk de bilgisayar oyunlarını çok seven bir çocuk. Fakat hayat şartları onu her zaman bilgisayarın karşısında oyun oynatacak kadar yumuşak değil. Geçim sıkıntısı yaşayan cenk ve annesi, cenk okula giderken bir yandan da bir iş bulup harçlıklarını çıkartması gibi bir çözüm bulur.

İyi Oyun İzle

İyi Oyun Full Hd İzle

İyi Oyun Full Hd İzle filminde Cenk’in bulacağı iş tam da ilgi alanıyla alakalı bir yerdir. Bir internet kafede iş bulan genç, bir yandan da okuluna gitmeye devam eder. Kendi yaşıtındaki diğer arkadaşları veya diğer çocuklar, ne olursa olsun farketmez, bir sebepten oraya oyun oynamak için geldiklerinde, cenkin orada çalışmaktan kafasını kaldıramıyor olması içten içe onu üzmektedir. Çok zaman geçmeden, cenk kendine yeni bir gelir kapısı açacaktır. Bu da tam olarak, az önce üzülüyor diye bahsettiğimiz durumu, yani kendi yaşıtındaki insanların cenkin çalıştığı kafeye oyun oynamak için gelmesi durumunu bir gelir kaynağına çevirecektir.

İyi Oyun Full Hd İzle

İyi Oyun Tek Parça izle

İyi Oyun Tek Parça İzle filminde Cenk, kafeye oyun oynamak için gelen arkadaşlarının hesaplarını ve oyundaki karakterlerinin özelliklerini, ayrı bir zaman ayırarak onların yerine yükseltmekte ve bu işlem için ekstra para almaktadır. Bu vesileyle de cenkin bilgisayar oyunlarına yatkınlığı keşfedilir. Birlitke oyun oynamaya başlarken, bir oyun takımının yetkilisi tarafından bu yeteneği keşfedilecektir ki bakalım başına bu yeteneği keşfedildikten sonra neler gelecek? Cenk’in oyundaki kullanıcı adı 06’dır. Annesi ne kadar onun gerçek bir iş bulmasını istese de, cenk bu oyun takımından gelen teklifi kabul edecektir. Çünkü eğer başarılı olursa hayatının gerçekten de değişeceğinin farkındadır. Ebeveynler tarafından saçamlık, alt tarafı bir oyun gibi gözlerle bakılsa da, günümüzde espor ve bilgisayar oyunları açısından çok büyük miktarlar kazanılabildiğini de kanıtlayan bu yapımda Kerem Bürsin, Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu gibi genç oyuncular başrollerde yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Umut Aral’ın oturduğu film 2018 kasım ayında vizyona girmiştir.

İyi Oyun Tek Parça izle

 • Türler Başarı, Gençlik, Yeni Filmler

 • Yönetmen: Umut Aral

 • Oyuncular: Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Orkun Işıtmak, Kerem Bürsin

 • Yapım Yılı
  2018
 • IMDb Puanı
  7.6
 • Film Dili
  Girilmedi
89 Yorum
Rommel66
7 Nisan 2020

Mükemmel bir film tavsiye ederim

seda
5 Temmuz 2019

Müko bir film

emre
8 Haziran 2019

iyi

Jonma
6 Haziran 2019

Cok cok iyi

Afra
6 Haziran 2019

Arkadaşlar film güzeldir

Ismail ceren
6 Haziran 2019

Umarim olur

Ismail ceren
6 Haziran 2019

Güzel bir film

Samet
5 Haziran 2019

Film efso yerli olmasida ayri bir guzel

asd
1 Haziran 2019

harika