İyi Oyun Full Hd İzle (2018)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
İyi Oyun Full Hd İzle (2018)

İyi Oyun İzle

İyi Oyun İzle filminde Cenk adlı gencin hayatında karşısına çıkan bütün zorluklarla tek başına çıktığı ve bu mücadeleleri anlatılmaktadır. Günümüzde bilgisayar ve bilgisayar oyunlarına ilgili olan bütün çocuklar gibi, cenk de bilgisayar oyunlarını çok seven bir çocuk. Fakat hayat şartları onu her zaman bilgisayarın karşısında oyun oynatacak kadar yumuşak değil. Geçim sıkıntısı yaşayan cenk ve annesi, cenk okula giderken bir yandan da bir iş bulup harçlıklarını çıkartması gibi bir çözüm bulur.

İyi Oyun İzle

İyi Oyun Full Hd İzle

İyi Oyun Full Hd İzle filminde Cenk’in bulacağı iş tam da ilgi alanıyla alakalı bir yerdir. Bir internet kafede iş bulan genç, bir yandan da okuluna gitmeye devam eder. Kendi yaşıtındaki diğer arkadaşları veya diğer çocuklar, ne olursa olsun farketmez, bir sebepten oraya oyun oynamak için geldiklerinde, cenkin orada çalışmaktan kafasını kaldıramıyor olması içten içe onu üzmektedir. Çok zaman geçmeden, cenk kendine yeni bir gelir kapısı açacaktır. Bu da tam olarak, az önce üzülüyor diye bahsettiğimiz durumu, yani kendi yaşıtındaki insanların cenkin çalıştığı kafeye oyun oynamak için gelmesi durumunu bir gelir kaynağına çevirecektir.

İyi Oyun Full Hd İzle

İyi Oyun Tek Parça izle

İyi Oyun Tek Parça İzle filminde Cenk, kafeye oyun oynamak için gelen arkadaşlarının hesaplarını ve oyundaki karakterlerinin özelliklerini, ayrı bir zaman ayırarak onların yerine yükseltmekte ve bu işlem için ekstra para almaktadır. Bu vesileyle de cenkin bilgisayar oyunlarına yatkınlığı keşfedilir. Birlitke oyun oynamaya başlarken, bir oyun takımının yetkilisi tarafından bu yeteneği keşfedilecektir ki bakalım başına bu yeteneği keşfedildikten sonra neler gelecek? Cenk’in oyundaki kullanıcı adı 06’dır. Annesi ne kadar onun gerçek bir iş bulmasını istese de, cenk bu oyun takımından gelen teklifi kabul edecektir. Çünkü eğer başarılı olursa hayatının gerçekten de değişeceğinin farkındadır. Ebeveynler tarafından saçamlık, alt tarafı bir oyun gibi gözlerle bakılsa da, günümüzde espor ve bilgisayar oyunları açısından çok büyük miktarlar kazanılabildiğini de kanıtlayan bu yapımda Kerem Bürsin, Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu gibi genç oyuncular başrollerde yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Umut Aral’ın oturduğu film 2018 kasım ayında vizyona girmiştir.

İyi Oyun Tek Parça izle

Oy Ort: 6.1 /10 Toplam oy: 60

Tür: Başarı, Gençlik, Yeni Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Umut Aral

Oyuncular: Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Orkun Işıtmak, Kerem Bürsin

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“İyi Oyun Full Hd İzle (2018)” filminde 89 Yorum bulunuyor.
 1. Rommel66

  Mükemmel bir film tavsiye ederim

 2. seda

  Müko bir film

 3. emre

  iyi

 4. Jonma

  Cok cok iyi

 5. Afra

  Arkadaşlar film güzeldir

 6. Ismail ceren

  Umarim olur

 7. Ismail ceren

  Güzel bir film

 8. Samet

  Film efso yerli olmasida ayri bir guzel

 9. asd

  harika