Jay and Silent Bob Reboot Full HD izle (2019)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 6 ay önce
Jay and Silent Bob Reboot Full HD izle (2019)

Jay and Silent Bob Reboot filmi İzle

Jay and Silent Bob Reboot filmi izle Hikâye kahramanı Leonardo, hayatını New Jersey şehrinde sürdürmektedir. Kendisine günlerden bir gün Jay ve Sessiz Bob tarafından sıra dışı bir teklif getirilecektir. Eski video mağazasını paravan olarak esrar yetiştirmek amacıyla kullanmayı teklif etmiştirler. İşe girişen karakterler SWAT tarafından düzenlenen bir operasyonla enselenecektirler. Justin Long isimli avukatları aslında mekânın yaklaşmakta olan bir filmin seti olduğu konusunda ikna çabalarına girişmeye başlamıştır.
Jay and Silent Bob Reboot filmi İzle

Jay and Silent Bob Reboot filmi full Hd İzle

Jay and Silent Bob Reboot filmi full hd Esrar yetiştirirken yakalanan bir grup gencin tanık olacakları durumları işleyecektir. Jay ile Sessiz Bob bir süre sonra dava neticesinde serbest bırakılacaktırlar. Sonrasında Brodie’s Secret Stash isimli dükkânı işleten Brodie Bruce ile konuşacaktırlar. Her sene Los Angeles’ta düzenlenen Chronic-Con hayran toplantısını, büyük bir aksiyon sahnesi çekimiyle süslemek isteyecektirler. Karakter tarafından kendilerine Kevin Smith kanadında yürütülen Chronick ve Bluntman projeleri konusunda detaylar verilecektir. Filmlerin tamamlanmasına çok kısa bir süre kalmıştır. Jay ve Bob’un işin üstesinden gelebilmeleri için yalnızca üç günleri bulunmaktadır.
Jay and Silent Bob Reboot filmi Full Hd İzle

Jay and Silent Bob Reboot filmi Tek Parça izle

Jay and Silent Bob Reboot filmi tek parça izle Zaman konusunda endişeye kapılan karakterler, iş adamlarından birsinin kredi kartını ele geçirip, Kaliforniya merkezli yolculuğa çıkacaktırlar. Sürekli olarak işler kendi aleyhlerine dönmeye başlamıştır. Öte yandan kendilerini illegal işlere bulaştırmanın sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaktırlar. Bu konuda amaçlarından vazgeçmeyi düşünmeyecektirler.
Jay and Silent Bob Reboot filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Türkçe Dublaj, Komedi

Yapım: 2019 - İrlanda

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Kevin Smith

Oyuncular: Chris Hemsworth, Ben Affleck, Matt Damon

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Jay and Silent Bob Reboot Full HD izle (2019)” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. sa

    Birincisi gibi güzel bir film

  2. a a

    çok güzel komedi filmi çok güldük