John Wick Chapter 3: Parabellum Filmi (2019) İzle

45
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
John Wick Chapter 3: Parabellum Filmi (2019) İzle

John Wick Chapter 3 – Parabellum filmi İzle

John Wick Chapter 3 – Parabellum filmi izle Kahramanımız John Wick, yeni bir hikayeyle karşımıza çıkmakta ve bu sefer iki sorundan dolayı firar yaşamaktadır. Üstelik başına karşılık 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur. John, normalde ihlal edilmemesi gereken bir kuralı ihlal edecek ve Continental Hotel’de bir kişinin ölümüne neden olacaktır. Aslında kurbanı göründüğü kadar masum değildir. John Wick’in başının karşılığında büyük ödülü ve açık kontratı koyan yüksek masa üyelerinden birisidir.
John Wick Chapter 3 - Parabellum filmi İzle

John Wick Chapter 3 – Parabellum filmi full Hd İzle

John Wick Chapter 3 – Parabellum filmi full hd John artık her şeyden umudunu kesecektir. Yaşadıkları ve başına gelen olaylar kısa sürede hayattan bunalmasına neden olmuştur. Yaşadığı her dakikayı resmen işkence olarak algılamaktadır. İşler bu kadar karmaşık bir duruma gelmişken gene şansı yaver gidecektir. Otelin yöneticiliğini yapan bay Winston, ona uzaklara kaçabilmesi için tam tamına bir saat süre tanıyacaktır. John Wick’in bu süreyi iyi değerlendirmesi ve hayatta kalmak için ardına bile bakmadan kaçması lazımdır. Sürenin bitiminden sonra John’un üyeliği pasif konuma gelecek ve kullandığı tüm hizmetler devre dışı kalacaktır. En önemli konulardan biriside diğer üyelerle iletişiminin kesilmesi olacaktır.
John Wick Chapter 3 - Parabellum filmi Full Hd İzle

John Wick Chapter 3 – Parabellum filmi Tek Parça izle

John Wick Chapter 3 – Parabellum filmi tek parça izle New York City’den başarılı bir şekilde kaçabilmesi için lazım olan deneyimi zaten yıllardır edinmiştir. Çıkacağı bu yeni macerada güven duyacağı tek şek ise gizli servis sektörü olacaktır.
John Wick Chapter 3 - Parabellum filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.4 /10 Toplam oy: 4179

Tür: 2019 Film izle, Aksiyon, Gerilim, Türkçe Dublaj, Yeni Filmler

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 8.0

Yönetmen: Chad Stahelski

Oyuncular: Keanu Reeves, Halle Berry, Asia Kate Dillon, Jason Mantzoukas, Laurence Fishburne

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“John Wick Chapter 3: Parabellum Filmi (2019) İzle” filminde 247 Yorum bulunuyor.
 1. adx

  iyi

 2. erdal

  harika

 3. güngör

  umarım değer

 4. mustafa

  iyi