FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Joker izle

Joker filmi İzle

Joker filmi izle Hikâyede Arthur Fleck’in hayatına dair detaylar konu olarak işlenecektir. Karakter, ilk başlarda son derece sevimli ve dost canlısıdır. Ancak insanlardan aynı şekilde bir tepki görmemektedir. Sürekli olarak aşağılanmakta ve şiddet görmeye mahkûm edilmektedir. Bu konuda kendisinde bir sorun bulunduğunu düşündüğünden ilk olarak bireysel psikolog yardımı almaya çalışacaktır. Hayata karşı ne olursa olsun gülmeyi bırakmamakta kararlıdır. Bunun içinde elinden geleni yapmaya hazırdır.
Joker filmi İzle

Joker filmi full Hd İzle

Joker filmi full hd Arthur, özellikle de annesinin kendisine sunduğu bir öğüdü dinlemektedir. Bu öğüde göre sürekli gülmesi ve hayatından mutluluk hissetmesi gerekmektedir. Arthur’da başına gelen bütün olaylara rağmen bu konuda taviz vermemek adına fazlasıyla çalışmaktadır. Üstelik hayatının amacı olarak da dünyaya mutluluk ve neşe getirmeyi görmektedir. İşi de bunu fazlasıyla sağlamaktadır. Yeni açılan dükkanlarda veya mekanlarda palyaçoluk yaparak geçimini sağlamaktadır. Bütün enerjisini ve zamanını, diğer insanları güldürmeye adamıştır.
Joker filmi Full Hd İzle

Joker filmi Tek Parça izle

Joker filmi tek parça izle Bütün fedakarlıklarına rağmen, insanlar kendine hak ettiği değeri vermemekte ve üstüne üstlük zarara uğratmaktadır. Bu durum Arthur’un Gotham sokaklarından soyutlanarak yeraltı dünyasına inmesini tetikleyecektir. Karakter artık sosyo-ekonomik yönden huzursuzluk hisseden insanları, işleyeceği suçlarla güldürmeye çalışacaktır. En fazla ses getirecek hedefiyse başkanlık seçimlerinin en dişli adayı Thomas Wayne olacaktır. Karakteri bertaraf etmek adına politik hırslarını fazlasıyla kullanacak ve kısa sürede Gotham’ın en çok konuşulan suçlularından birisine dönüşecektir.
Joker filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.5 /10 Toplam oy: 4472

Tür: Dram, Gerilim

Yapım: Joker

Yönetmen: Todd Phillips

Oyuncular: Joaquin Phoenix, Alec Baldwin, Robert De Niro, Frances Conroy, Zazie Beetz

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Joker izle” filminde 109 Yorum bulunuyor.
 1. Yuhars - 1 sene önce demiş ki:

  Harika

 2. Woow - 1 sene önce demiş ki:

  Super

 3. Eyyyy - 1 sene önce demiş ki:

  Çok iyi bir film

 4. Aslan Aslan - 1 sene önce demiş ki:

  Başla bebe

 5. Tibers - 1 sene önce demiş ki:

  Başlaa

 6. trimers - 1 sene önce demiş ki:

  başla

 7. almilagull - 1 sene önce demiş ki:

  Muhteşem bir flim

 8. juımuı - 1 sene önce demiş ki:

  iyi

 9. Adft - 1 sene önce demiş ki:

  Güzel bir flim

 10. emre - 1 sene önce demiş ki:

  süper

 11. Merve yilmaz - 1 sene önce demiş ki:

  Cok iyi film