FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Judy Tek Parça izle (2019)

Judy filmi izle


Hikayemiz 1968 yıllarının kış mevsiminde yaşanılan durumlar üzerinde ilerleyecektir. Garland isimli film yıldızı, yaklaşık 30 sene önce Oz Büyücüsü isimli filmde bir ikon haline gelecek Dorothy rolünü oynamıştır. Şimdiyse kariyerine Talk of the Town gösterileriyle devam etmeye çalışmaktadır. Londra’ya gelişinden itibaren, uyum sağlamak için fazlasıyla özverili çalışmak zorunda kalmıştır.
Judy filmi izle

Judy filmi full hd


Garland için hem arkadaşları hem de hayranlarıyla yıllar sonra bir araya gelmek, duygusallaşmasına neden olmuştur. Yaptığı işe karşı büyük coşku duysa da zaman zaman sahne aldığı gece kulübü yönetimiyle çatışmak zorunda kalmaktadır. Kendisini yıllar sonra bile bu kadar enerjik ve muazzam gören hayranları, Garland’a karşı fazlasıyla ilgi duymaktadırlar. Gösterilerinde salon hınca hınç dolu vaziyettedir. Karakter bir yandan hata payının kabul edemeyeceği performansını sergilemekte diğer taraftan da iki çocuğuna sorumlu bir anne olmaya çalışmaktadır. İki kulvarda da işi fazlasıyla zordur.
Judy filmi full hd

Judy filmi tek parça izle


Garland, artık bir seviye sonra tükenmişlik sendromuna yakalanacak ve hayat zevkini kaybedecektir. Ancak bütün umutları tükendiği vakit, karşısına Mickey Deans isimli bir yakışıklı çıkacaktır. Garland ile Mickey Deans arasındaki ilişki, kısa sürede tutkulu bir aşk masalına dönüşecektir. Garland’ın hayata daha diri bakmasını sağlayan bu süreç, karakter için fazlasıyla hassastır. Çünkü ömrünün 47 yılından 45’ini çalışarak geçirmiştir ve artık fazlasıyla yorulmuştur. Çocukluk anılarını Hollywood’un gölgesine gömen karakter, çocuklarından başka bir şehirde yaşamak konusunda da şüphelere sahiptir.
Judy filmi tek parça izle

Oy Ort: 4.6 /10 Toplam oy: 28

Tür: Biyoğrafi, Dram, Tarih

Yapım: 2019

Yönetmen: Rupert Goold

Oyuncular: Renée Zellweger, Jessie Buckley, Rufus Sewell

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Judy Tek Parça izle (2019)” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. ase - 12 ay önce demiş ki:

  film için teşekkürler

 2. Mikail - 1 sene önce demiş ki:

  Film gercekten şahane.
  Kesin Oscar alır.

 3. Menekse Uçanoğlu - 1 sene önce demiş ki:

  Kaliteli olmasını ümit ediyoruz teşekkür ederiz

 4. ümit kulunyar - 1 sene önce demiş ki:

  müthiş film