Sitemizde şuan toplam 1486 film bulunmaktadır.

Jumbo Türkçe Altyazılı izle (2020)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PARTYorum yap

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Jumbo Türkçe Altyazılı izle (2020)

Jumbo filmi İzle

Jumbo filmi izle Bert isimli karakter kendi çapında eğlenmektedir. Kendisinin amcası Hollis, son derece önemli bir iş adamı olarak bilinmektedir. Amcasından aldığı güçle hayata karşı bakış açısını hep üstün görmüştür. Fakat Jumbo isimli bir filin, yeğenine rakip olarak ortaya çıkması, Hollis’i endişelendirmiştir. Yeğeninin üzülmesinin önüne geçmek için bu rekabete dahil olmak zorunda kalacaktır. Aksi bir durumda, itibarlarının zedeleneceğini düşünecektir. Kendi çapında plan yapmaya çalışsa da pek işe yarar bir fikre ulaşamayacaktır.
Jumbo filmi İzle

Jumbo filmi full Hd İzle

Jumbo filmi full hd Hollis’in, yeğeni adına son çaresi orman doktoruna danışmak olacaktır. Bu durumu ancak kendisinin çözebileceğini kabullenmiştir. Orman Doktoru tarafından Jumbo’ya son derece ciddi bir reçete yazılacaktır. Aslında yazılan reçete tedaviden çok onu lanetlemek üzerinedir. Jumbo, reçetenin etkisiyle beraber akıl karmaşaları yaşamaya başlayacaktır. En sonunda lanet tesir ettiğinde hafızasına dair her şey kaybolacaktır.
Jumbo filmi Full Hd İzle

Jumbo filmi Tek Parça izle

Jumbo filmi tek parça izle Jumbo hayatına dair her şeyi unutması itibariyle, Hollis’in yeğeniyle rekabetini de sürdüremeyecektir. Bunun farkına vararak, yarışmak istemeyecektir. Rekabetten vazgeçmek zorunda kalacak ve kendisi için neden önemli olduğunu bilemeyecektir. Fakat ormandaki arkadaşları, kendisinin bu kararının yanlış olacağından emindirler. Bu nedenle de can dostlarına, hayatında önemli yer edinecek bu yarışın önemini kavramasını sağlayacaktırlar. Jumbo’nun hafızasını tekrardan yerine getirmek için ellerinden geleni yapacaklar. Arkadaşlarının tavsiyesi bir dinozora danışması şeklindedir. Jumbo, onları kırmamak için dinozora ulaşmaya çalışacaktır.
Jumbo filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Dram

Yapım: 2020 - ABD

Yönetmen: Zoé Wittock

Oyuncular: Noémie Merlant, Emmanuelle Bercot, Bastien Bouillon

Etiketler: , ,

BENZER FILMLER
The Vast of Night izle
2020 - ABD
6.7
Dönüş Yolu izle
2020 - ABD
6.7
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?