Jungle Cruise izle

rek
rek
rek
5.5 /10 753
Jungle Cruise izle

Jungle Cruise 2021 Filmi 1080p izle

Bir kaşifin yeni görevini konu alan Jungle Cruise aksiyon severlerin tek nefeste izleyecekleri muhteşem sahneleri ile izleyicilerle buluştu. Amazonların derinliklerine inilen filmde gerek kullanılan sinema teknikleri, gerek başrol oyuncularının performansı soluksuz izlenecek bir yapıt ile izleyicilerin buluşturulmasını başardı.

En Tehlikeli Keşif Görevine Hazır Olun
Kaşif Lily Houghton’un en tehlikeli görevini konu alan filmde, kaşif ve yolları kesişen kaptanın amazon derinliklerinde heyecan dolu macerası izleyicileri bekliyor. Jungle Cruise konusu iyileştirme gücü bulunan bir ağacın hikayesinin gerçek olup olmadığı üzerine kurulu. Bahsedilen ağacın anahtarı olarak gösterilen ok ucunun arandığı tehlikeli macera ise Amazon ormanlarında bekleyen tehlikeler korkusuz film kahramanlarımızın aşması gereken zorluklar olarak filme yansıyor.

Jungle Cruise oyuncuları The Rock lakaplı Dwayne Johnson, Lily Houghton karakterini canlandıran Emliy Blunt ve McGergor Houghton karakterine hayat veren Jack Whitehall; filmin hakkını vermeyi başarıyorlar. 30 Temmuz 2021 tarihin de vizyona girmesi planlanan filmin imdb sayfasına buradan ulaşabilisiniz https://www.imdb.com/title/tt0870154/. Jungle Cruise izle, 2021 yapımı aksiyon macera komedi kategorisinde ki Jungle Cruise Filmini türkçe dublaj ve altyazılı 1080p izleyin.

  • Yapım Yılı
    2021
  • IMDb Puanı
    9.9
  • Film Dili
    Girilmedi
0 Yorum