K-12 Tek Parça izle (2019)

120
ORJİNAL DİL FRAGMANYorum yap
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
K-12 Tek Parça izle (2019)

K-12 izle, K-12 filmi izle, Hikâye bir genç kızın, okul problemleri üzerinde yoğunlaşacaktır. Cry Babby isimli genç kız, okullarındaki baskının her geçen gün artmasına karşı, kayıtsız kalmak istemeyecektir. Çünkü, baskı artık hayatlarını sıkıcı hale getiren boyutlara ulaşmıştır. Kendisi başta olmak üzere diğer öğrencilerde yatılı okul kurallarından bunalmaya başlamıştırlar. Ailelerinden uzak kalan karakterler, üstüne üstlük bu sorunlarla hem fiziki hem de ruhsal boyutlarda zarar görmek üzeredirler. Öğrencilerin zihinlerinin, kendi tercihleri doğrultusunda hareket edilmesine okul yönetimi tarafından müsemma gösterilmemektedir.

K-12 filmi full hd


K-12 Türkçe dublaj izle okul yönetiminin, öğrencilerinin zihinlerine müdahalede bulunması, öğrencilerin kendilerine olan güvenlerine büyük zarar vermektedir. Cry’da içlerinden sadece birisidir. Karakter son derece hassas olmasına karşılık, güçlü bir iradeye sahiptir. Çoğu zaman okuldaki şımarık öğrenciler tarafından çeşitli zorbalıkların hedefinde yer alacaktır. Okulda fazlasıyla güç zaman geçiren Cry, kendisine en büyük destekçi olarak arkadaşlarını görecektir.
K-12 filmi full hd

K-12 filmi tek parça izle


K-12 filmi full hd izle Cry, arkadaşlarının desteğiyle birlikte ayakta kalmaya devam etse de bu şekilde bir hayat sürdürmesi ve kaliteli eğitim alması ne yazık ki imkansızdır. Artık, bu baskıcı hareketin karşısındaki en büyük isyancı rolüne bürünecektir. Geçmişten beri süregelen yanlışları, kendi iradesiyle değiştirmeye çabalayacaktır. Üstelik kısa süre önce tanıştığı sihirli dostları, bu zorlu mücadelesinde kendisine en büyük yardımcılar olacaktırlar. Cry için asıl savaş şimdi başlamıştır. Kendisinin özgür bir birey olduğunu kanıtlama fırsatını kullanmak isteyecektir.

Oy Ort: 5.8 /10 Toplam oy: 337

Tür: Fantastik, 2019 Film izle, Korku, Müzikal

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Melanie Martinez

Oyuncular: Melanie Martinez, Emma Harvey, Zión Moreno

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“K-12 Tek Parça izle (2019)” filminde 671 Yorum bulunuyor.
 1. Nur

  Melanie❤❤

 2. AÇILSANA

  Açıl susam açıl

 3. Rana

  Bu filmi gerçekten çok merak ediyordum

 4. Cry baby

  Yorum… Melanie ❤️❤️❤️

 5. isimsiz

  acilsin diye

 6. Sanne

  Açıl hadii

 7. elldls

  asiri güzel tavsiye ederm

 8. Melanie_Crybabay

  Artık açıl ama ya

 9. El.....n

  Melanie..❤️

 10. Sanane

  Dbuwhdbwhd acill

 11. Gamze

  At yalanı siksinler inananı piç